Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Жирний Блиск /Пори

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Ceuracle Очищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay Pack
Dr. CeuracleОчищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay PackЗмивні Маски
115 г
30.81 €
23.11 €
20.10 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.09 €
9 відгуки
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
21.25 €
9.24 € / 100 ml
1 відгуки
Elizavecca Крем-маска нічна з муцином равлика Milky Piggy Glutinous Mask 80% Snail Cream
Ma:nyo Пінка для обличчя із содою Deep Pore Cleansing Soda Foam
Ma:nyoПінка для обличчя із содою Deep Pore Cleansing Soda FoamПіни
150 мл
15.68 €
10.45 € / 100 ml
17 відгуки
Ma:nyo Пінка для глибокого очищення пор Pure&Deep Cleansing Foam
Frudia Себорегулююча сироватка для обличчя Green Grape Pore Control Serum
Skin1004 Сонцезахисний стік для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick
Skin1004Сонцезахисний стік для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun StickСанскрін 🔆
20 г+1 розміри
11.34 €
56.70 € / 100 g
20 відгуки
Mary & May Заспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off Pack
Mary & MayЗаспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
23.57 €
15.21 €
12.17 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.21 €
3 відгуки
Dr. Ceuracle Гель-пінка для вмивання обличчя Tea Tree Purifine Cleansing Foam
Skin1004 Заспокійливий крем для обличчя Madagascar Centella Soothing Cream
Skin1004Заспокійливий крем для обличчя Madagascar Centella Soothing CreamКреми
75 мл+1 розміри
13.36 €
17.81 € / 100 ml
141 відгуки
Some By Mi Сироватка для звуження пор Super Matcha Pore Tightening Serum
Some By MiСироватка для звуження пор Super Matcha Pore Tightening SerumСироватки
50 мл
17.52 €
35.04 € / 100 ml
16 відгуки
Skin1004 Тонер для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner
Skin1004Тонер для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica Purifying TonerТонери
210 мл
17.19 €
8.19 € / 100 ml
9 відгуки
Frudia Себорегулюючий крем для обличчя Green Grape Pore Control Cream
FrudiaСеборегулюючий крем для обличчя Green Grape Pore Control CreamКреми
55 г+1 розміри
15.72 €
28.58 € / 100 g
92 відгуки
Ma:nyo Гідрофільна олія Pure Cleansing Oil
Ma:nyoГідрофільна олія Pure Cleansing OilОлії
200 мл+1 розміри
29.95 €
14.97 € / 100 ml
55 відгуки
iUNIK Заспокійлива гідрофільна олія з календулою Calendula Complete Cleansing Oil
Beauty of Joseon Висококонцентрована сироватка Glow Serum Propolis + Niacinamide
Purito Seoul Гідрофільна олія From Green Cleansing Oil
Purito SeoulГідрофільна олія From Green Cleansing OilОлії
200 мл
18.95 €
9.47 € / 100 ml
21 відгуки
Some By Mi Заспокійливий крем Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Cream
Some By MiЗаспокійливий крем Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle CreamКреми
60 г
15.95 €
26.58 € / 100 g
58 відгуки
Skin1004 Пінка для вмивання обличчя Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing Foam
Ma:nyo Гідрофільна олія для обличчя Pure Cleansing Oil Deep Clean
COSRX Сироватка для обличчя з ніацинамідом The Niacinamide 15 Serum
COSRXСироватка для обличчя з ніацинамідом The Niacinamide 15 SerumСироватки
20 мл
19.24 €
96.20 € / 100 ml
19 відгуки
Beauty of Joseon Маска для очищення пор обличчя Red Bean Refreshing Pore Mask
Beauty of JoseonМаска для очищення пор обличчя Red Bean Refreshing Pore MaskЗмивні Маски
140 мл
14.85 €
10.61 € / 100 ml
269 відгуки
Banila Co Бальм для зняття макіяжу Clean It Zero Cleansing Balm Original
Banila CoБальм для зняття макіяжу Clean It Zero Cleansing Balm OriginalБальми
180 мл+4 розміри
23.83 €
13.24 € / 100 ml
256 відгуки
Elizavecca Бульбашкова глиняна маска Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask
ElizaveccaБульбашкова глиняна маска Milky Piggy Carbonated Bubble Clay MaskЗмивні Маски
100 мл
12.32 €
12.32 € / 100 ml
28 відгуки
Differ & Deeper Заспокійлива бустер-ампула для обличчя S-Cure Daily Shot
Differ & DeeperЗаспокійлива бустер-ампула для обличчя S-Cure Daily ShotАмпули
2.5 мл * 2 шт+1 розміри
12.21 €
244.20 € / 100 ml
I'm from Тонер для обличчя з екстрактом чорного рису Black Rice Toner
Arencia Гелева маска для обличчя з колагеном Red Collagen Jello Mask
ArenciaГелева маска для обличчя з колагеном Red Collagen Jello MaskКолагенові Маски
25 г * 1 шт
3.95 €
15.80 € / 100 g
COSRX Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
Medicube Крем для обличчя Zero Pore Cream 2.0
MedicubeКрем для обличчя Zero Pore Cream 2.0Креми
50 мл
35.42 €
31.45 €
62.90 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 25.79 €
3 відгуки
I'm from Живильна тканинна маска з полином Mugwort Sheet Mask
I'm fromЖивильна тканинна маска з полином Mugwort Sheet MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт+1 розміри
2.95 €
12.83 € / 100 ml
LUVUM Порозвужуюча грязьова маска для обличчя Pore Reset Mud Mask
LUVUMПорозвужуюча грязьова маска для обличчя Pore Reset Mud MaskТканинні Маски
16 г / 1 шт
4.88 €
30.50 € / 100 g
1 відгуки
Skin1004 Релакс-маска для обличчя з екстрактом центелли та чайного дерева Madagascar Centella Tea-Trica Relaxing Mask
Some By Mi Заспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask
Some By MiЗаспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
2.43 €
9.72 € / 100 g
4 відгуки
Frudia Себорегулююча тканинна маска з екстрактом зеленого винограду Green Grape Pore Control Mask
FrudiaСеборегулююча тканинна маска з екстрактом зеленого винограду Green Grape Pore Control MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
2.20 €
1.70 €
8.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.64 €
7 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами