Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Жирний Блиск /Пори

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
LALARECIPE Очищувальний вітамінний бальзам Yuzu Vita C 3In1 Gommage Cleansing Balm
COSRX Невагомий сонцезахисний стік Airy-Light Invisible Sun Stick
COSRXНевагомий сонцезахисний стік Airy-Light Invisible Sun StickСанскрін 🔆
19 г
22.95 €
120.79 € / 100 g
2 відгуки
Arencia Очищуючий засіб для обличчя Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser
Haruharu Wonder Сироватка для обличчя з ретинолом і чорним рисом Black Rice Night Knight Retinol Serum
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Red Wine Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Red Wine Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.69 €
8.05 € / 100 ml
5 відгуки
Dear, Klairs Освіжаючі педи для обличчя з вітамінами Freshly Juiced Vitamin Skin Prep Pads
Dear, Klairs Вітамінна очищуюча маска для обличчя Freshly Juiced Vitamin Mask Cleanser
Dear, KlairsВітамінна очищуюча маска для обличчя Freshly Juiced Vitamin Mask CleanserПіни
150 мл
13.69 €
8.66 €
5.77 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.36 €
1 відгуки
VT Cosmetics Заспокійлива ампула для обличчя A1 Calming Ampoule
VT Cosmetics Гель-крем для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Gel Cream
VT CosmeticsГель-крем для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Gel CreamКреми
50 мл
24.07 €
14.87 €
29.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.87 €
1 відгуки
VT Cosmetics Точковий крем для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Spot Cream
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і ретинолом Reti-A Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsДвоетапна маска зі спікулами і ретинолом Reti-A Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskКолагенові Маски
1.5 г, 33 г / 1 шт
5.95 €
4.08 €
12.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.80 €
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами Red Booster Reedle Shot 100
Esfolio Скраб для обличчя Baking Powder Gummy Pore Scrub
EsfolioСкраб для обличчя Baking Powder Gummy Pore ScrubСкраби
150 г
11.11 €
7.41 € / 100 g
2 відгуки
Skin&Lab Серум з ніацинамідом та цинком Niacinamide Recovery Serum
Skin&LabСерум з ніацинамідом та цинком Niacinamide Recovery SerumСироватки
30 мл
20.54 €
68.47 € / 100 ml
2 відгуки
Purito Seoul Сироватка для обличчя Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum
Purito SeoulСироватка для обличчя Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree SerumСироватки
30 мл
21.95 €
73.17 € / 100 ml
5 відгуки
Torriden Пілінг-тонер для обличчя Balanceful Peeling Toner
TorridenПілінг-тонер для обличчя Balanceful Peeling TonerТонери
250 мл
23.28 €
9.31 € / 100 ml
1 відгуки
Torriden Гідрофільна олія для обличчя Dive In Cleansing Oil
TorridenГідрофільна олія для обличчя Dive In Cleansing OilОлії
200 мл
21.86 €
10.93 € / 100 ml
2 відгуки
Medicube Сироватка для обличчя з полінуклеотидами та екзосомами PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
Medicube Сироватка для обличчя з екзосомами One Day Exosome Shot Pore Serum 25000
Dr. Ceuracle Пінка для обличчя 5α Control Clearing Cleansing Foam
Dr. CeuracleПінка для обличчя 5α Control Clearing Cleansing FoamПіни
200 мл
20.20 €
10.10 € / 100 ml
5 відгуки
iUNIK Міні-набір  Centella Mini Set
iUNIKМіні-набір  Centella Mini SetНабори
25 мл, 15 мл, 15 мл
12.75 €
23.18 € / 100 ml
6 відгуки
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Azelaic 10 & Madeca Ampoule
Some By Mi Крем для обличчя з ретинолом і бакучіолом Retinol Bakuchiol Dual Cream
Some By Mi Тонер з ретинолом і бакучіолом Retinol Bakuchiol Bubble Toner
Vegreen Зволожуюча сироватка для обличчя з чайним деревом Skin Purifying Tea Tree Serum
VegreenЗволожуюча сироватка для обличчя з чайним деревом Skin Purifying Tea Tree SerumСироватки
50 мл
16.15 €
12.92 €
25.84 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.92 €

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами