Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Пігментація

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Elizavecca Крем-маска нічна з муцином равлика Milky Piggy Glutinous Mask 80% Snail Cream
Petitfee & Koelf Гідрогелева тонізуюча маска для обличчя з екстрактом какао Cacao Energizing Hydrogel Face Mask
Elizavecca Сироватка гіалуронова Hell-Pore Control Hyaluronic Acid 97%
ElizaveccaСироватка гіалуронова Hell-Pore Control Hyaluronic Acid 97%Сироватки
50 мл
10.21 €
20.42 € / 100 ml
71 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелеві патчі для очей Gold & Snail Hydrogel Eye Patch
Petitfee & KoelfГідрогелеві патчі для очей Gold & Snail Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
10.84 €
12.90 € / 100 g
13 відгуки
Beauty of Joseon Відновлюючий серум Revive Serum Ginseng + Snail Mucin
Beauty of JoseonВідновлюючий серум Revive Serum Ginseng + Snail MucinСироватки
30 мл
12.07 €
40.23 € / 100 ml
82 відгуки
Some By Mi Сироватка з вітаміном С та галактомісісом Galactomyces Pure Vitamin C Glow Serum
Some By Mi Тканинна маска для сяйва шкіри Red Diamond Brightening Glow Luminous Ampoule Mask
Some By MiТканинна маска для сяйва шкіри Red Diamond Brightening Glow Luminous Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.95 €
7.80 € / 100 g
3 відгуки
Celimax Набір мініатюр для обличчя та очищення пор Pore + Dark Spot Brightening Kit
Немає в наявності
Jumiso Нічний крем для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 5 + Overnight Cream
Немає в наявності
Ma:nyo Крем концентрований з біфідобактеріями Bifida Biome Concentrate Cream
Знято з виробництва
Lebelage Очищуюча пінка для вмивання з колагеном Collagen Regeneration Cleansing Foam
Немає в наявності
Genabelle Тонізуючий шот для обличчя зі спікулами Melacare Spicule Toning Shot
Немає в наявності
Missha Крем для обличчя Super Aqua Cell Renew Snail Cream
Знято з виробництва
Tony Moly Тонер для гладкості шкіри з рисовим екстрактом Wonder Rice Smoothing Toner
Немає в наявності
Skin&Lab Освітлювальна сироватка для обличчя Vitamin C Brightening Serum
Немає в наявності
Be The Skin Крем для обличчя BHA+ Dark Spot Zero Cream
Немає в наявності
ISOV Сироватка для обличчя Skin Brightening Act Serum
Немає в наявності
Patch Holic Заспокійлива тканинна маска для обличчя Colorpick Soothing Mask
Немає в наявності
Patch Holic Освітлювальна тканинна маска для обличчя Colorpick Luminous Mask
Немає в наявності
Dr. Ceuracle Крем для обличчя Pure Vc Mellight Cream
Немає в наявності
Enough Сироватка для обличчя з комплексом вітамінів Premium Real Vita 8 Complex Pro Bright Up Ampoule
Немає в наявності
Missha Сонцезахисний крем Safe Block RX Cover Tone Up Sun SPF 50+ Foundation Free
Немає в наявності
Frudia Освітлююча сироватка для обличчя Citrus Brightening Serum
Немає в наявності
Some By Mi Освітлювальний крем для обличчя Yuja Niacin Anti-Blemish Cream
Немає в наявності
Isntree Зволожуючий щоденний крем для обличчя  C-Niacin Toning Cream
Немає в наявності
Some By Mi Сонцезахисний крем Truecica Mineral Calming Tone-Up Suncream
Немає в наявності
Missha Освітлююча маска для обличчя 3-Step Whitening Mask
MisshaОсвітлююча маска для обличчя 3-Step Whitening MaskТканинні Маски
1.5 г, 1.5 г, 25 г / 1 шт
2 відгуки
Немає в наявності
ANUA Сироватка для обличчя Green Lemon Vita С Serum
Немає в наявності
Cos De BAHA Освітлювальна сироватка для обличчя HB Hydroquinone Brightening Serum
Немає в наявності
Some By Mi Освітлювальний пілінг-гель для обличчя Yuja Niacin Brightening Peeling Gel
Знято з виробництва
Some By Mi Киснева маска-пінка для обличчя Bye Bye Blemish Vita Tox Brightening Bubble Cleanser
Немає в наявності
Pyunkang Yul Набір для зволоження шкіри Moisture Skincare Set
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами