Подарунок при замовленні понад 50 €
Час Застосування:

Універсальний

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
The Saem Гідрофільна олія для обличчя Natural Condition Cleansing Oil Deep Clean
The Saem Тонер для обличчя Jeju Fresh Aloe Toner
The SaemТонер для обличчя Jeju Fresh Aloe TonerТонери
155 мл
14.53 €
9.37 € / 100 ml
3 відгуки
The Saem Емульсія для обличчя Jeju Fresh Aloe Emulsion
The SaemЕмульсія для обличчя Jeju Fresh Aloe EmulsionЕмульсії
155 мл
14.33 €
9.25 € / 100 ml
6 відгуки
The Saem Тонер для обличчя Iceland Hydrating Toner
The SaemТонер для обличчя Iceland Hydrating TonerТонери
160 мл
17.19 €
12.89 €
8.06 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.89 €
The Saem Емульсія для обличчя Iceland Hydrating Emulsion
The SaemЕмульсія для обличчя Iceland Hydrating EmulsionЕмульсії
140 мл
17.19 €
12.28 € / 100 ml
2 відгуки
Tony Moly Емульсія Tony Lab AC Control
Tony MolyЕмульсія Tony Lab AC ControlЕмульсії
160 мл
16.90 €
10.56 € / 100 ml
3 відгуки
Farmstay Тонер для обличчя Collagen Water Full Moist Toner
FarmstayТонер для обличчя Collagen Water Full Moist TonerТонери
200 мл
17.13 €
8.56 € / 100 ml
2 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Teatree Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Teatree Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.69 €
8.05 € / 100 ml
1 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Makgeolli Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Makgeolli Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.69 €
8.05 € / 100 ml
3 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Lemon Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Lemon Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.69 €
8.05 € / 100 ml
2 відгуки
UIQ Крем для обличчя з пантенолом Biome Barrier Panthensive Cream
UIQКрем для обличчя з пантенолом Biome Barrier Panthensive CreamКреми
50 мл
34.18 €
68.36 € / 100 ml
2 відгуки
UIQ Очищуючий бальзам для обличчя з колагеном Biome Barrier Collagen Firming Cleansing Balm
UIQОчищуючий бальзам для обличчя з колагеном Biome Barrier Collagen Firming Cleansing BalmБальми
100 мл
24.54 €
20.86 €
20.86 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.78 €
UIQ Есенція для обличчя Biome Barrier Treatment Essence
UIQЕсенція для обличчя Biome Barrier Treatment EssenceЕсенції
150 мл
21.68 €
14.45 € / 100 ml
2 відгуки
Milk Touch Колагенова ампула для обличчя Green Apple Pore Collagen Ampoule
Milk TouchКолагенова ампула для обличчя Green Apple Pore Collagen AmpouleАмпули
40 мл
25.94 €
14.27 €
35.68 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.22 €
VT Cosmetics Зволожуюча ампула для обличчя S4 Moisture Ampoule
VT Cosmetics Сет заспокійливих масок-педів для обличчя Skin Pack Mild
VT CosmeticsСет заспокійливих масок-педів для обличчя Skin Pack MildПеди
210 г / 100 шт
14.93 €
10.62 €
5.06 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.49 €
3 відгуки
VT Cosmetics Колагеновий крем для обличчя з центеллою Cica Collagen Cream
Dr.Pepti Антивікова ампула для обличчя Exo Biome Ampoule
Dr.PeptiАнтивікова ампула для обличчя Exo Biome AmpouleАмпули
50 мл
24.66 €
16.03 €
32.06 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.97 €
Dr.Pepti Гель для вмивання обличчя з центеллою Centella Pure Gel Cleanser
Dr.Pepti Очищуюча вода для обличчя з центеллою Centella Deep Clean Cleansing Water
Dr.Pepti Тонер для обличчя з екстрактом центелли Centella Toner Ex
Dr.Pepti Тонер для обличчя з пептидами Peptide Volume Master Toner
Dr.PeptiТонер для обличчя з пептидами Peptide Volume Master TonerТонери
155 мл
20.25 €
18.23 €
11.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.16 €
Dr.Pepti Порозвужуюча сироватка для обличчя з пептидами Peptide Spicule Pore Solution Serum
Farmstay Зволожуюча емульсія для обличчя з муцином равлика Snail Mucus Moisture Emulsion
Farmstay Зволожуючий крем для обличчя з муцином равлика Snail Mucus Moisture Cream
By Wishtrend Сироватка з бакучіолом Pore Smoothing Bakuchiol Serum
By WishtrendСироватка з бакучіолом Pore Smoothing Bakuchiol SerumСироватки
30 мл
26.26 €
17.00 €
56.67 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.00 €
2 відгуки
Needly Зволожуюча маска для обличчя з керамідами Crossbarrier Mask
NeedlyЗволожуюча маска для обличчя з керамідами Crossbarrier MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
14.50 €
4.14 € / 100 g
1 відгуки
Needly Крем для обличчя A To Cream
NeedlyКрем для обличчя A To CreamКреми
50 мл
15.21 €
30.42 € / 100 ml
2 відгуки
Needly Очищувальна гель-маска для обличчя In-Shower Spa Mask

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами