Подарунок при замовленні понад 50 €
Час Застосування:

Універсальний

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Mizon Набір міні-версій засобів із колагеном Collagen Miniature Set Of Four
MizonНабір міні-версій засобів із колагеном Collagen Miniature Set Of FourНабори
40 мл, 40 мл, 9.3 мл, 15 мл
27.95 €
26.88 € / 100 ml
3 відгуки
Mizon Ампульна сиворотка для обличчя Snail Repair Intensive Ampoule
MizonАмпульна сиворотка для обличчя Snail Repair Intensive AmpouleАмпули
30 мл
16.91 €
56.37 € / 100 ml
5 відгуки
Mizon Тканинна маска Joyful Time Essence Mask Cucumber
MizonТканинна маска Joyful Time Essence Mask CucumberТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.44 €
6.26 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.44 €
Tfit Гідрофільна олія для глибокого очищення Deep Clear Cleansing Oil
A'pieu Очищувальне молочко для обличчя Deep Clean Cleansing Milk
Missha Пілінг-гель для обличчя Super Aqua Ultra Hyalron Peeling Gel
MisshaПілінг-гель для обличчя Super Aqua Ultra Hyalron Peeling GelПілінги
100 мл
15.89 €
15.89 € / 100 ml
8 відгуки
APLB Ампульна сироватка з феруловою кислотою і вітаміном С Ferulic Acid Vitamin C Ampoule Serum
APLB Тонер для обличчя з колагеном і пептидами Collagen EGF Peptide Facial Toner
APLBТонер для обличчя з колагеном і пептидами Collagen EGF Peptide Facial TonerТонери
160 мл
13.49 €
11.47 €
7.17 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.43 €
1 відгуки
Dr. Ceuracle Бустерна есенція для обличчя Pure VC Mellight Boosting Essence
Commonlabs Освітлюючий гель-крем з вітаміном С Vitamin C Brightening Gel Cream
CommonlabsОсвітлюючий гель-крем з вітаміном С Vitamin C Brightening Gel CreamКреми
50 г
18.43 €
11.98 €
23.96 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.94 €
1 відгуки
Lebelage Крем для обличчя з центеллою Centella Moisture Cream
LebelageКрем для обличчя з центеллою Centella Moisture CreamКреми
70 мл
11.27 €
16.10 € / 100 ml
4 відгуки
Village 11 Factory Тканинна маска для обличчя з пептидами Miracle Youth Sheet Mask Peptide
APLB Крем для обличчя з комплексом кислот і центеллою AHA BHA PHA Centella Facial Cream
Cell Fusion C Освітлюючий вітамінний крем Radiance Vita Gel Cream
Cell Fusion CОсвітлюючий вітамінний крем Radiance Vita Gel CreamКреми
55 мл
32.09 €
28.88 €
52.51 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 28.78 €
1 відгуки
Beplain Порозвужуюча сироватка з бобами мунг Mung Bean Pore Tight-Up Serum
Esfolio Очищуючий пілінг-гель Collagen Peeling Gel
EsfolioОчищуючий пілінг-гель Collagen Peeling GelПілінги
150 мл
6.44 €
4.29 € / 100 ml
11 відгуки
Tony Moly Освітлююча рисова маска для проблемної шкіри I'm Rice Clarifying Blemish Mask
Lebelage Зволожуючий гель з алое Moisture Aloe Soothing Gel
LebelageЗволожуючий гель з алое Moisture Aloe Soothing GelГелі
300 мл
5.39 €
1.80 € / 100 ml
24 відгуки
Rawquest Відновлюючий бар'єрний гель для вмивання Barrier Enhancing Cleanser
RawquestВідновлюючий бар'єрний гель для вмивання Barrier Enhancing CleanserГелі
190 мл
13.54 €
10.83 €
5.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.82 €
3 відгуки
UIQ Крем для обличчя Biome Barrier Soft Cream
UIQКрем для обличчя Biome Barrier Soft CreamКреми
60 мл
36.81 €
29.45 €
49.08 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 29.34 €
2 відгуки
Petitfee & Koelf Пом'якшуючий б'юті-тонер для обличчя Beautifying Toner
Beplain Очищуючий бальзам для звуження пор з бобами мунг Mung Bean Pore Grinding Cleansing Balm
Dear, Klairs Гель для повік проти набряків Fundamental Eye Awakening Gel
Dear, KlairsГель для повік проти набряків Fundamental Eye Awakening GelКреми для Очей
35 мл
28.10 €
19.46 €
55.60 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.77 €
2 відгуки
Medicube Тонер для обличчя з екзосомами центелли Exosome Cica Toner
Cell Fusion C Кислотний тонер для жирної та проблемної шкіри PH Condition Toner
Cell Fusion CКислотний тонер для жирної та проблемної шкіри PH Condition TonerТонери
200 мл
30.76 €
24.61 €
12.30 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.59 €
2 відгуки
Medicube Крем для обличчя з екзосомами центелли Exosome Cica Cream
The Skin House Тонер для обличчя Dr. Clear Magic Toner
The Skin HouseТонер для обличчя Dr. Clear Magic TonerТонери
130 мл
19.78 €
15.22 € / 100 ml
Mizon Очищуючі педи для обличчя One Step Cleansing Pad
A'pieu Міцелярна вода Deep Clean Cleansing Water
A'pieuМіцелярна вода Deep Clean Cleansing WaterОчищувальна Вода
150 мл
11.03 €
7.35 € / 100 ml
1 відгуки
APLB Крем для обличчя з пептидами і азелаїновою кислотою Azelaic Acid Peptide Facial Cream
APLB Ампульна сироватка з колагеном і пептидами Collagen EGF Peptide Ampoule Serum
Tirtir Заспокійлива сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20% Serum

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами