Подарунок при замовленні понад 50 €
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
COSRX Набір для догляду за обличчям Full Fit Propolis Trial Kit
COSRXНабір для догляду за обличчям Full Fit Propolis Trial KitНабори
30 мл, 10 мл, 15 мл
27.77 €
50.49 € / 100 ml
COSRX Зволожувальний тонік для обличчя Hydrium Watery Toner
COSRXЗволожувальний тонік для обличчя Hydrium Watery TonerТонери
150 мл
17.76 €
11.84 € / 100 ml
2 відгуки
COSRX Заспокійливий тонер для обличчя AC Collection Calming Liquid Mild
COSRX Сет для догляду за обличчя з муцином равлика All About Snail Kit 4 Step
COSRXСет для догляду за обличчя з муцином равлика All About Snail Kit 4 StepНабори
20 мл, 30 мл, 5 мл, 20 г
27.75 €
17.76 €
23.68 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.76 €
I'm from Освіжаючі педи для обличчя з екстрактом буряка Beet Refresh Pad
I'm fromОсвіжаючі педи для обличчя з екстрактом буряка Beet Refresh PadПеди
260 мл / 60 шт
20.17 €
17.14 €
6.59 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.14 €
COSRX Живильна маска для обличчя з прополісом Full Fit Propolis Nourishing Magnet Sheet Mask
COSRX Заспокійлива маска для обличчя з екстрактом центелли Pure Fit Cica Calming True Sheet Mask
COSRXЗаспокійлива маска для обличчя з екстрактом центелли Pure Fit Cica Calming True Sheet MaskТканинні Маски
21 мл / 1 шт
4.81 €
3.85 €
18.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.85 €
COSRX Сонцезахиснй крем для обличчя Vitamin E Vitalizing Sunscreen​ SPF 50 PA+
COSRX Інтенсивний крем для обличчя з центеллою Pure Fit Cica Cream Intense
COSRXІнтенсивний крем для обличчя з центеллою Pure Fit Cica Cream IntenseКреми
50 мл
32.00 €
15.21 €
30.42 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.85 €
COSRX Сироватка для обличчя The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum
COSRXСироватка для обличчя The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment SerumСироватки
50 г
16.54 €
33.08 € / 100 g
4 відгуки
I'm from Тонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner Pad
I'm fromТонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner PadПеди
140 мл
21.88 €
18.60 €
13.29 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.97 €
I'm from Маска для обличчя з екстрактом рису Rice Glow Peel Off Mask
I'm fromМаска для обличчя з екстрактом рису Rice Glow Peel Off MaskЗмивні Маски
70 г
23.54 €
20.01 €
28.59 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.08 €
I'm from Живильна маска для обличчя з екстрактом буряка Beet Purifying Mask
House of HUR Зволожуючий крем-бустер 3X Capsule Hydro Booster Cream
House of HURЗволожуючий крем-бустер 3X Capsule Hydro Booster CreamКреми
50 мл
19.70 €
39.40 € / 100 ml
1 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Крем для обличчя з яєчним жовтком Egg Planet Hydrating Face Cream
Daeng Gi Meo Ri Сироватка для обличчя з яєчним жовтком Egg Planet Hydrating Face Serum
I'm from Ампула для обличчя від пігментних плям Apricot Dark Spot Drop Ampoule
House of HUR Гель-крем для обличчя з екстратом матчі Phyto Brew Matcha Dual Cream And Gel
Missha Сет кремів для шкіри навколо очей з ретинолом Time Revolution Retinol 500 Shot Eye Cream Duo Set
KAINE Очищуючий бальзам для обличчя з яблучним оцтом Apple Cider Vinegar Grinding Cleansing Balm
KAINEОчищуючий бальзам для обличчя з яблучним оцтом Apple Cider Vinegar Grinding Cleansing BalmБальми
50 мл
23.68 €
15.38 €
30.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.38 €
Arencia Патчі для шкіри навколо очей з ретинолом Retinal Boosting Eye Mask
Arencia Колагенова маска для губ з екстатом меду Honey Glazed Collagen Lip Mask
Cell Fusion C Сонцезахисний спрей Aquatica Sun Spray
Cell Fusion CСонцезахисний спрей Aquatica Sun SprayСанскрін 🔆
100 мл
39.08 €
39.08 € / 100 ml
1 відгуки
House of HUR Сонцезахисний крем Tropical Dew Sun Cream
House of HURСонцезахисний крем Tropical Dew Sun CreamСанскрін 🔆
50 мл
23.48 €
15.21 €
30.42 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.63 €
Skin1004 Заспокійливий набір для обличчя Madagascar Centella Ampoule Set - 1004 Day Signature
Skin1004 Педи для обличчя з ампулами центелли і гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Cica Jelly-Fit Ampoule Pad
Skin1004Педи для обличчя з ампулами центелли і гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Cica Jelly-Fit Ampoule PadПеди
60 шт / 140 мл
27.00 €
20.82 €
14.87 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.96 €
By Juccy Очищуючий засіб для обличчя з аґрусом Gooseberry AHA Jelly Cleanser
Dr. Ceuracle Ампула для обличчя з глутатіоном Glutathione & NMN Ampoule
Dr. CeuracleАмпула для обличчя з глутатіоном Glutathione & NMN AmpouleАмпули
30 мл
21.23 €
12.75 €
42.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.75 €
Dr. Ceuracle Сироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol Shot
Dr. CeuracleСироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol ShotАмпули
30 мл
21.23 €
12.75 €
42.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.75 €
Dr. Althea Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Aqua Marine Deep Serum
Orjena Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя Airy Fit Tone Up Sun Cream SPF 50+
Ksis Try Sets kkul Relaxation Station Mask Set
Ksis Try Setskkul Relaxation Station Mask SetНабори
Набір
25.20 €
20.95 €
3.49 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.95 €

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами