Подарунок при замовленні понад 50 €
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Teatree Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Teatree Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.69 €
8.05 € / 100 ml
1 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Makgeolli Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Makgeolli Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.69 €
8.05 € / 100 ml
3 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Lemon Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Lemon Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.69 €
8.05 € / 100 ml
2 відгуки
UIQ Крем для обличчя з пантенолом Biome Barrier Panthensive Cream
UIQКрем для обличчя з пантенолом Biome Barrier Panthensive CreamКреми
50 мл
34.18 €
68.36 € / 100 ml
2 відгуки
UIQ Очищуючий бальзам для обличчя з колагеном Biome Barrier Collagen Firming Cleansing Balm
UIQОчищуючий бальзам для обличчя з колагеном Biome Barrier Collagen Firming Cleansing BalmБальми
100 мл
24.54 €
20.86 €
20.86 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.78 €
UIQ Есенція для обличчя Biome Barrier Treatment Essence
UIQЕсенція для обличчя Biome Barrier Treatment EssenceЕсенції
150 мл
21.68 €
14.45 € / 100 ml
2 відгуки
Milk Touch Колагенова ампула для обличчя Green Apple Pore Collagen Ampoule
Milk TouchКолагенова ампула для обличчя Green Apple Pore Collagen AmpouleАмпули
40 мл
25.94 €
14.27 €
35.68 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.22 €
VT Cosmetics Зволожуюча ампула для обличчя S4 Moisture Ampoule
VT Cosmetics Сет заспокійливих масок-педів для обличчя Skin Pack Mild
VT CosmeticsСет заспокійливих масок-педів для обличчя Skin Pack MildПеди
210 г / 100 шт
14.93 €
10.62 €
5.06 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.49 €
3 відгуки
VT Cosmetics Колагеновий крем для обличчя з центеллою Cica Collagen Cream
Dr.Pepti Антивікова ампула для обличчя Exo Biome Ampoule
Dr.PeptiАнтивікова ампула для обличчя Exo Biome AmpouleАмпули
50 мл
24.66 €
16.03 €
32.06 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.97 €
Dr.Pepti Гель для вмивання обличчя з центеллою Centella Pure Gel Cleanser
Dr.Pepti Очищуюча вода для обличчя з центеллою Centella Deep Clean Cleansing Water
Dr.Pepti Тонер для обличчя з екстрактом центелли Centella Toner Ex
Dr.Pepti Тонер для обличчя з пептидами Peptide Volume Master Toner
Dr.PeptiТонер для обличчя з пептидами Peptide Volume Master TonerТонери
155 мл
20.25 €
18.23 €
11.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.16 €
Dr.Pepti Порозвужуюча сироватка для обличчя з пептидами Peptide Spicule Pore Solution Serum
Farmstay Зволожуюча емульсія для обличчя з муцином равлика Snail Mucus Moisture Emulsion
Farmstay Зволожуючий крем для обличчя з муцином равлика Snail Mucus Moisture Cream
By Wishtrend Сироватка з бакучіолом Pore Smoothing Bakuchiol Serum
By WishtrendСироватка з бакучіолом Pore Smoothing Bakuchiol SerumСироватки
30 мл
26.26 €
17.00 €
56.67 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.00 €
2 відгуки
Needly Зволожуюча маска для обличчя з керамідами Crossbarrier Mask
NeedlyЗволожуюча маска для обличчя з керамідами Crossbarrier MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
14.50 €
4.14 € / 100 g
1 відгуки
Needly Крем для обличчя A To Cream
NeedlyКрем для обличчя A To CreamКреми
50 мл
15.21 €
30.42 € / 100 ml
2 відгуки
Needly Очищувальна гель-маска для обличчя In-Shower Spa Mask
KAINE Сет міні-засобів для очищення обличчя Mini Cleanser Set
KAINE Гідрофільна олія для обличчя з екстрактом комбучі Kombu Jelly Oil Cleanser
KAINEГідрофільна олія для обличчя з екстрактом комбучі Kombu Jelly Oil CleanserОлії
145 мл
23.73 €
16.06 €
11.08 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.50 €
1 відгуки
Tirtir Есенція для обличчя з колагеном Collagen Core Glow Essence
TirtirЕсенція для обличчя з колагеном Collagen Core Glow EssenceЕсенції
120 мл
37.60 €
30.08 €
25.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 29.98 €
Tirtir Заспокійлива тканинна маска для обличчя Tea Tree Clear Ampoule Mask
TirtirЗаспокійлива тканинна маска для обличчя Tea Tree Clear Ampoule MaskТканинні Маски
310 г / 30 шт
25.07 €
19.46 €
6.28 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.63 €
1 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами