Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Ніацинамід

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Mizon Гідрогелеві патчі з екстрактом равлики та золотом Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch
Needly Гель-крем для обличчя Panthenol Water Gel Cream
NeedlyГель-крем для обличчя Panthenol Water Gel CreamКреми
50 мл
25.50 €
51.00 € / 100 ml
29 відгуки
Esfolio Крем для шкіри навколо очей Brightening Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей Brightening Eye CreamКреми для Очей
40 мл
6.80 €
17.00 € / 100 ml
19 відгуки
Some By Mi Сироватка для обличчя Yuja Niacin Anti-Blemish Serum
Some By MiСироватка для обличчя Yuja Niacin Anti-Blemish SerumСироватки
50 мл
18.49 €
36.98 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Освітлювальна пінка для обличчя Yuja Niacin Brightening All-In-One Cleanser
Elizavecca Пілінг-крем для обличчя від пігментних плям Milky Piggy Real Whitening Time Secret Pilling Cream
ElizaveccaПілінг-крем для обличчя від пігментних плям Milky Piggy Real Whitening Time Secret Pilling CreamПілінги
100 мл
13.73 €
8.33 €
8.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.54 €
3 відгуки
Purito Seoul Сиворотка з центелою Wonder Releaf Centella Serum
Purito SeoulСиворотка з центелою Wonder Releaf Centella SerumСироватки
60 мл
18.56 €
30.93 € / 100 ml
19 відгуки
Some By Mi Сонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Hydra Capsule Sunscreen
Some By MiСонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Hydra Capsule SunscreenСанскрін 🔆
40 мл
21.44 €
15.72 €
39.30 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.72 €
5 відгуки
Some By Mi Освітлювальний крем для обличчя Yuja Niacin Brightening Moisture Gel Cream
Some By Mi Сонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Antioxidant Sunscreen
Some By MiСонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Antioxidant SunscreenСанскрін 🔆
40 мл
17.93 €
44.82 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Освітлювальний тонер для обличчя Yuja Niacin 30 Days Miracle Brightening Toner
Some By MiОсвітлювальний тонер для обличчя Yuja Niacin 30 Days Miracle Brightening TonerТонери
150 мл
22.69 €
15.21 €
10.14 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.01 €
5 відгуки
Purito Seoul Крем із центелою для чутливої шкіри Wonder Releaf Centella Cream Unscented
Farmstay Крем для обличчя Collagen Water Full Moist Cream
FarmstayКрем для обличчя Collagen Water Full Moist CreamКреми
100 г
13.17 €
13.17 € / 100 g
1 відгуки
Benton Концентрована сироватка з муцином равлика Snail Bee Ultimate Serum Plus
Purito Seoul Тонер з центелою для гіперчутливої шкіри обличчя Wonder Releaf Centella Toner Unscented
Purito Seoul Зволожуюча сиворотка для відновлення шкіри Wonder Releaf Centella Serum Unscented
Skin1004 Гель-крем для обличчя Madagascar Centella Poremizing Light Gel Cream
Jumiso Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом All Day Vitamin Brightening & Balancing Facial Serum
Abib Педи для обличчя з глутатіоном Glutathiosome Dark Spot Pad Vita Touch
AbibПеди для обличчя з глутатіоном Glutathiosome Dark Spot Pad Vita TouchПеди
250 мл / 70 шт+1 розміри
19.36 €
7.74 € / 100 ml
2 відгуки
TOCOBO Охолоджуючий сонцезахисний стік з центеллою Cica Cooling Sun Stick
TOCOBOОхолоджуючий сонцезахисний стік з центеллою Cica Cooling Sun StickСанскрін 🔆
18 г+1 розміри
13.52 €
75.11 € / 100 g
3 відгуки
Frudia Освітлюючі тонер-педи для обличчя Citrus Brightening Toning Pad
FrudiaОсвітлюючі тонер-педи для обличчя Citrus Brightening Toning PadПеди
210 мл / 70 шт+1 розміри
16.79 €
8.00 € / 100 ml
Jumiso Крем для обличчя з пантенолом D-Panthenol Barrier Soothing Cream
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20 SerumСироватки
40 мл
15.71 €
39.28 € / 100 ml
3 відгуки
Celimax Педи від пігментації Pore + Dark Spot Brightening Pad
CelimaxПеди від пігментації Pore + Dark Spot Brightening PadПеди
175 мл / 80 шт+1 розміри
28.33 €
16.19 € / 100 ml
22 відгуки
Nacific Есенція для обличчя з ніацинамідом і фітокомпонентами Phyto Niacin Brightening Essence
Nacific Маска для обличчя з ніацинамідом Niacinamide Brightening Mask Pack
NacificМаска для обличчя з ніацинамідом Niacinamide Brightening Mask PackТканинні Маски
30 г * 10 шт+1 розміри
21.25 €
7.08 € / 100 g
Centellian24 Патчі для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Glowing Eye Patch
Arocell Заспокійливі педи для обличчя Hyal B5 Soothing Pads
ArocellЗаспокійливі педи для обличчя Hyal B5 Soothing PadsПеди
120 мл / 70 шт+1 розміри
25.26 €
18.95 €
15.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.95 €
Celimax Двоступенева гелева пілінг-маска для обличчя Ji Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel Mask
Celimax Кремова маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Cream Mask
CelimaxКремова маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Cream MaskТканинні Маски
20 г * 4 шт+1 розміри
26.53 €
33.16 € / 100 g
Celimax Маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
CelimaxМаска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum MaskТканинні Маски
27 мл * 10 шт+1 розміри
31.17 €
11.54 € / 100 ml
Dear, Klairs Вітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet Mask
Dear, KlairsВітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
17.10 €
15.39 €
12.31 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.39 €
Differ & Deeper Тонізуючий шот для обличчя C-Toning Daily Shot
Differ & DeeperТонізуючий шот для обличчя C-Toning Daily ShotАмпули
2.5 мл * 10 шт+2 розміри
65.19 €
260.76 € / 100 ml
Cell Fusion C Тонуючий сонцезахисний крем Dark Spot Toning Sunscreen
Cell Fusion CТонуючий сонцезахисний крем Dark Spot Toning SunscreenСанскрін 🔆
50 мл+1 розміри
34.94 €
69.88 € / 100 ml
5 відгуки
Centellian24 Антивіковий крем для обличчя з мадекассосидом Madeca Cream Time Reverse Zero

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами