Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Ніацинамід

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medipeel Есенція для обличчя Peptide 9 Volume All In One Essence Pro
MedipeelЕсенція для обличчя Peptide 9 Volume All In One Essence ProЕсенції
100 мл
41.87 €
30.17 €
30.17 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 29.11 €
25 відгуки
Demar3 Ампула для обличчя з пантенолом і центеллою Signature Estud Protector 5.2
Demar3Ампула для обличчя з пантенолом і центеллою Signature Estud Protector 5.2Ампули
170 мл+2 розміри
32.96 €
19.39 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Крем для обличчя CU Dr. Solution Bifida Barrier Cream
Cu SkinКрем для обличчя CU Dr. Solution Bifida Barrier CreamКреми
50 мл
41.48 €
82.96 € / 100 ml
17 відгуки
Mary & May Вітамінні маски з ніацинамідом та вітаміном С Niacinanide Vitamin C Brightening Mask
Mary & MayВітамінні маски з ніацинамідом та вітаміном С Niacinanide Vitamin C Brightening MaskТканинні Маски
30 шт / 400 г
18.32 €
13.17 €
3.29 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.17 €
4 відгуки
Genabelle Омолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Mask
GenabelleОмолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
16.00 €
12.80 € / 100 ml
1 відгуки
Dear, Klairs Зволожуючий крем для обличчя Midnight Blue Clearing Water Cream
Dear, KlairsЗволожуючий крем для обличчя Midnight Blue Clearing Water CreamКреми
50 г+1 розміри
21.54 €
43.08 € / 100 g
4 відгуки
Mizon Крем для обличчя Black Snail All In One Cream
MizonКрем для обличчя Black Snail All In One CreamКреми
75 мл+1 розміри
20.95 €
27.93 € / 100 ml
17 відгуки
Numbuzin Заспокійливий крем для обличчя з пантенолом No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Cream
APLB Крем для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Facial Cream
APLB Тканинна маска для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Sheet Mask
APLBТканинна маска для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Sheet MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
13.49 €
5.40 € / 100 ml
9 відгуки
LALARECIPE Освітлюючий крем для обличчя Yuzu Vita C Cream
LALARECIPEОсвітлюючий крем для обличчя Yuzu Vita C CreamКреми
50 мл
38.00 €
30.40 €
60.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 30.39 €
5 відгуки
Medicube Заспокійливі педи з екзосомами центелли Exosome Cica Calming Pad
MedicubeЗаспокійливі педи з екзосомами центелли Exosome Cica Calming PadПеди
150 мл / 100 шт
28.71 €
22.52 €
15.01 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.56 €
2 відгуки
Esfolio Нічна крем-маска Collagen Jelly Pack
EsfolioНічна крем-маска Collagen Jelly PackНічні Маски
100 г
5.23 €
5.23 € / 100 g
10 відгуки
The Saem Стік для шкіри навколо очей Iceland Hydrating Eye Stick
The SaemСтік для шкіри навколо очей Iceland Hydrating Eye StickКреми для Очей
11 г
13.70 €
124.55 € / 100 g
81 відгуки
Coxir Сироватка для сяйва шкіри з вітаміном C Vita C Bright Serum
CoxirСироватка для сяйва шкіри з вітаміном C Vita C Bright SerumСироватки
50 мл
15.95 €
31.90 € / 100 ml
15 відгуки
Genabelle Омолоджуючий крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Cream
Genabelle Омолоджуючий тонер з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Toner
Coxir Крем для сяйва шкіри з вітаміном C Vita C Bright Cream
CoxirКрем для сяйва шкіри з вітаміном C Vita C Bright CreamКреми
50 мл
14.41 €
28.82 € / 100 ml
24 відгуки
Some By Mi Відновлювальний тонер з муцином чорного равлика Snail Truecica Miracle Repair Toner
Mizon Тонер для обличчя Cicaluronic Toner
MizonТонер для обличчя Cicaluronic TonerТонери
150 мл
36.45 €
27.34 €
18.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.27 €
2 відгуки
Mizon Крем для повік Snail Repair Eye Cream
MizonКрем для повік Snail Repair Eye CreamКреми для Очей
25 мл+1 розміри
14.36 €
57.44 € / 100 ml
37 відгуки
Cell Fusion C Освітлююча вітамінна маска для обличчя Radiance Vita Mask
Cell Fusion CОсвітлююча вітамінна маска для обличчя Radiance Vita MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
18.34 €
14.67 € / 100 ml
Skin1004 Тонер з екстрактом центелли Madagascar Centella Toning Toner
Skin1004Тонер з екстрактом центелли Madagascar Centella Toning TonerТонери
400 мл+2 розміри
21.79 €
5.45 € / 100 ml
63 відгуки
Skin1004 Крем для зони навколо очей Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream
Skin1004Крем для зони навколо очей Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye CreamКреми для Очей
20 мл, 20 мл+1 розміри
28.50 €
71.25 € / 100 ml
52 відгуки
Esfolio Крем для шкіри навколо очей Lifting Care Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей Lifting Care Eye CreamКреми для Очей
40 мл
6.39 €
15.97 € / 100 ml
18 відгуки
Purito Seoul Багатофункціональна сироватка для обличчя з вітаміном Pure Vitamin C Serum
Farmstay Крем для обличчя 24K Gold & Peptide Perfect Ampoule Cream
FarmstayКрем для обличчя 24K Gold & Peptide Perfect Ampoule CreamКреми
80 мл
21.78 €
14.02 €
17.52 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.70 €
47 відгуки
Skin1004 Сонцезахисна сироватка для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum
Skin1004Сонцезахисна сироватка для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun SerumСанскрін 🔆
100 мл+2 розміри
23.90 €
23.90 € / 100 ml
381 відгуки
Esfolio Крем для шкіри навколо очей Ultra Moisture Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей Ultra Moisture Eye CreamКреми для Очей
40 мл
6.39 €
15.97 € / 100 ml
24 відгуки
Skin1004 Відновлюючий крем з пробіотиками Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream
Skin1004Відновлюючий крем з пробіотиками Madagascar Centella Probio-Cica Enrich CreamКреми
50 мл+1 розміри
18.18 €
36.36 € / 100 ml
177 відгуки
Medipeel Омолоджуючий нічний крем для обличчя з колагеном Collagen Super10 Sleeping Cream
MedipeelОмолоджуючий нічний крем для обличчя з колагеном Collagen Super10 Sleeping CreamКреми
70 мл
20.29 €
11.05 €
15.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.05 €
76 відгуки
Medicube Освітлювальний крем для обличчя Deep Vita C Capsule Cream
APLB Ампульна сироватка з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Ampoule Serum

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами