Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Масел

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Mary & May Заспокійлива сироватка з гуттуїнією та чайним деревом Houttuynia Cordata + Tea Tree Serum
Esfolio Сироватка з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Houttuynia Ampoule
Esfolio Крем для базового зволоження Hyaluronic Acid Houttuynia Cream
The Saem Зволожуючий крем-гель для обличчя Iceland Aqua Gel Cream
Pyunkang Yul Гідрогелеві патчі Black Tea Time Reverse Eye Patch
Pyunkang YulГідрогелеві патчі Black Tea Time Reverse Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
11.69 €
13.92 € / 100 g
2 відгуки
The Saem Протизапальні патчі від прищів See & Saw A.C Control Clear Spot Patch
The SaemПротизапальні патчі від прищів See & Saw A.C Control Clear Spot PatchТочковий Догляд
24 шт / 2 шт
8.87 €
110.87 € / 100 g
Mizon Зволожуючі та заспокійливі пілінг-диски Pore Fresh Peeling Toner Pad
MizonЗволожуючі та заспокійливі пілінг-диски Pore Fresh Peeling Toner PadПеди
130 мл
29.91 €
17.76 €
13.66 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.54 €
3 відгуки
Missha Заспокійливий зволожуючий крем Artemisia Calming Moisture Cream
MisshaЗаспокійливий зволожуючий крем Artemisia Calming Moisture CreamКреми
50 мл
50.03 €
42.53 €
85.06 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 31.95 €
1 відгуки
Missha Міст-есенція з екстрактом полину Artemisia Calming Essence Mist
Esfolio Пінка для вмивання обличчя 3HA Clear Cleansing Foam
EsfolioПінка для вмивання обличчя 3HA Clear Cleansing FoamПіни
100 мл
7.28 €
7.28 € / 100 ml
5 відгуки
Medipeel Зволожуючі гідрогелеві патчі з пептидами Hyaluron Aqua Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Mizon Колагеновий тонер Collagen Power Lifting Toner
MizonКолагеновий тонер Collagen Power Lifting TonerТонери
120 мл
26.42 €
16.57 €
13.81 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.40 €
3 відгуки
Frudia Тонер-есенція для обличчя Avocado Relief Essence Toner
FrudiaТонер-есенція для обличчя Avocado Relief Essence TonerТонери
195 мл
19.73 €
10.85 €
5.56 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.83 €
5 відгуки
Esfolio Пінка для вмивання обличчя Pure Skin Honey Cleansing Foam
The Saem Сонцезахисний крем Eco Earth Cica Sun Cream SPF 50
The SaemСонцезахисний крем Eco Earth Cica Sun Cream SPF 50Санскрін 🔆
50 г
15.25 €
30.50 € / 100 g
9 відгуки
Elizavecca Універсальний крем-бальзам з маслом ши Milky Piggy Shea Butter 100%
Haruharu Wonder Гіалуронова есенція з екстрактом чорного рису Black Rice Hyaluronic Essence
A'pieu Пінка для вмивання та зняття макіяжу Deep Clean Bubble Foam
Tony Moly Пінка для вмивання з чорницями Clean Dew Blueberry Foam Cleanser
Beauugreen Багатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask Snail
BeauugreenБагатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask SnailТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.93 €
3.14 €
10.47 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.14 €
3 відгуки
Village 11 Factory Крем для обличчя Miracle Youth Cream
Village 11 FactoryКрем для обличчя Miracle Youth CreamКреми
50 мл
24.18 €
48.36 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Міцелярна вода для обличчя Healing Tea Garden White Tea Cleansing Water
The SaemМіцелярна вода для обличчя Healing Tea Garden White Tea Cleansing WaterОчищувальна Вода
300 мл
7.73 €
2.58 € / 100 ml
10 відгуки
Mizon Зволожуюча маска для обличчя Joyful Time Essence Mask Acai Berry
MizonЗволожуюча маска для обличчя Joyful Time Essence Mask Acai BerryТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.44 €
6.26 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.39 €
The Saem Крем для обличчя Jeju Fresh Aloe Cream
The SaemКрем для обличчя Jeju Fresh Aloe CreamКреми
50 мл
14.33 €
28.66 € / 100 ml
6 відгуки
Heimish Патчі для очей Bulgarian Rose Hydrogel Eye Patch
HeimishПатчі для очей Bulgarian Rose Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
13.66 €
16.26 € / 100 g
11 відгуки
Petitfee & Koelf Крем для очей Pep-Tightening Eye Cream
Petitfee & KoelfКрем для очей Pep-Tightening Eye CreamКреми для Очей
30 г
12.19 €
40.63 € / 100 g
7 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Super Matcha Pore Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Super Matcha Pore Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.44 €
7.20 € / 100 g
4 відгуки
Purito Seoul Набір для догляду за обличчям Wonder Releaf Centella Mini Kit Unscented
Purito SeoulНабір для догляду за обличчям Wonder Releaf Centella Mini Kit UnscentedНабори
30 мл, 15 мл, 15 мл
12.81 €
21.35 € / 100 ml
8 відгуки
Neogen Емульсія з пробіотиками Dermalogy Probiotics Youth Repair Emulsion
NeogenЕмульсія з пробіотиками Dermalogy Probiotics Youth Repair EmulsionЕмульсії
100 мл
19.12 €
19.12 € / 100 ml
10 відгуки
Celimax Ніжний гель для вмивання Dual Barrier Mild Gel Cleanser
CelimaxНіжний гель для вмивання Dual Barrier Mild Gel CleanserГелі
200 мл
15.95 €
7.98 € / 100 ml
12 відгуки
A'pieu Тканинна маска з екстрактом мандарину Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong
A'pieuТканинна маска з екстрактом мандарину Icing Sweet Bar Sheet Mask HanrabongТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.48 €
1.18 €
5.62 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.11 €
1 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Red Ginseng Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Red Ginseng Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.89 €
9.00 € / 100 ml
The Saem Тканинна маска для обличчя Bio Solution Hydrating Hyaluronic Acid Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Bio Solution Hydrating Hyaluronic Acid Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.76 €
8.80 € / 100 g
4 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами