Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Масел

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Tony Moly Омолоджувальний крем для обличчя Red Retinol Radiance Cream
Tony MolyОмолоджувальний крем для обличчя Red Retinol Radiance CreamКреми
50 мл
71.86 €
53.90 €
107.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 53.87 €
Frudia Зволожуюча сироватка для обличчя Blueberry Hydrating Serum
FrudiaЗволожуюча сироватка для обличчя Blueberry Hydrating SerumСироватки
50 г
17.76 €
35.52 € / 100 g
6 відгуки
Frudia Поживний та зволожуючий тонер для обличчя Pomegranate Nutri-Moisturizing Toner
Farmstay Сироватка-роллер з колагеном для шкіри навколо очей Collagen Water Full Moist Rolling Eye Serum
FarmstayСироватка-роллер з колагеном для шкіри навколо очей Collagen Water Full Moist Rolling Eye SerumСироватки
25 мл
9.74 €
7.22 €
28.88 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.77 €
25 відгуки
Dr. Ceuracle Веганський крем-гель для обличчя Vegan Kombucha Tea Gel Cream
Dr. CeuracleВеганський крем-гель для обличчя Vegan Kombucha Tea Gel CreamГелі
75 г
34.00 €
17.76 €
23.68 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.72 €
35 відгуки
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з екстрактом рису Ganghwa Rice Granule Pack
Dr. CeuracleМаска для обличчя з екстрактом рису Ganghwa Rice Granule PackЗмивні Маски
115 г
30.81 €
16.15 €
14.04 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.51 €
1 відгуки
Pyunkang Yul Заспокійливий зволожуючий бар'єрний крем Calming Moisture Barrier Cream
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Tea Tree Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Tea Tree Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
8.38 € / 100 ml
1 відгуки
A'pieu Тканинна маска з екстрактом ананасу Icing Sweet Bar Sheet Mask Pineapple
A'pieuТканинна маска з екстрактом ананасу Icing Sweet Bar Sheet Mask PineappleТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.46 €
1.31 €
6.24 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.31 €
Skin1004 Крем для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica B5 Cream
Skin1004Крем для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica B5 CreamКреми
75 мл
18.36 €
24.48 € / 100 ml
19 відгуки
Frudia Піна для вмивання з екстрактом ягід асаї My Orchard Mochi Cleansing Foam Acai Berry
FrudiaПіна для вмивання з екстрактом ягід асаї My Orchard Mochi Cleansing Foam Acai BerryПіни
120 мл
6.66 €
4.33 €
3.61 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.92 €
6 відгуки
Frudia Пілінг-гель з ензимами авокадо Avocado Enzyme Relief Peeling Gel
Frudia Пінка для обличчя з цитрусовими Citrus Brightening Micro Cleansing Foam
Dr. Ceuracle Набір для догляду за обличчям Vegan Kombucha Special Set
Dr. Ceuracle Сонцезахисний лосьйон для обличчя 5α Control No-Sebum Sun Lotion
Cu Skin Ліфтинг-концентрат для обличчя Clean-Up Ex-C Re N Calm Ampoule
Cu SkinЛіфтинг-концентрат для обличчя Clean-Up Ex-C Re N Calm AmpouleАмпули
30 мл
54.12 €
43.30 €
144.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 43.14 €
Cell Fusion C Сонцезахисний стік для обличчя Aquatica Stick Sunscreen 100 SPF 50+
Tony Moly Есенція для обличчя Triple Collagen Total Tension Essence
Tony Moly Омолоджувальний тонер для обличчя Red Retinol Revital Toner
Tony MolyОмолоджувальний тонер для обличчя Red Retinol Revital TonerТонери
120 мл
52.15 €
44.33 €
36.94 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 44.17 €
Tony Moly Тонер для обличчя Triple Collagen Total Tension Toner
Tony Moly Освіжуюча тканинна маска з алое Fresh To Go Aloe Mask Sheet
Tony MolyОсвіжуюча тканинна маска з алое Fresh To Go Aloe Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.77 €
8.85 € / 100 g
Missha Пінка для обличчя Chogongjin Cleansing Foam
MisshaПінка для обличчя Chogongjin Cleansing FoamПіни
150 мл
21.09 €
14.06 € / 100 ml
Village 11 Factory Сонцезахисний стік для обличчя Daily Fresh Sun Stick
Village 11 Factory Сонцезахисний кушон для обличчя Perfect Airy Sun Cushion
The Saem Заспокійливий тонер для обличчя Derma Plan Soothing Toner
The SaemЗаспокійливий тонер для обличчя Derma Plan Soothing TonerТонери
155 мл
19.23 €
17.31 €
11.17 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.24 €
Neogen Нічна заспокійлива маска Dermalogy A-Clear Soothing Overnight Mask
NeogenНічна заспокійлива маска Dermalogy A-Clear Soothing Overnight MaskНічні Маски
100 мл
19.97 €
19.97 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Колагенова сироватка для обличчя Phyto Plump Collagen Serum
MizonКолагенова сироватка для обличчя Phyto Plump Collagen SerumСироватки
30 мл
20.82 €
69.40 € / 100 ml
1 відгуки
Cell Fusion C Очищаюча вода Low pH pHarrier Cleansing Water
Cell Fusion CОчищаюча вода Low pH pHarrier Cleansing WaterОчищувальна Вода
500 мл
30.86 €
6.17 € / 100 ml
4 відгуки
Missha Chogongjin Geumsul Jin Eye Cream
MisshaChogongjin Geumsul Jin Eye CreamКреми для Очей
30 мл
44.61 €
148.70 € / 100 ml
2 відгуки
Missha Антивіковий крем для контуру навколо очей Chogongjin Sosaeng Jin Eye Cream
Mizon Сироватка для обличчя Hyalugen Le Lift Serum
MizonСироватка для обличчя Hyalugen Le Lift SerumСироватки
30 мл
28.41 €
17.04 €
56.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.03 €
Benton Заспокійливий зволожуючий лосьйон Deep Green Tea Lotion
BentonЗаспокійливий зволожуючий лосьйон Deep Green Tea LotionТонери
120 мл
9.37 €
7.81 € / 100 ml
10 відгуки
Tony Moly Пінка для вмивання з грейпфрутом Clean Dew Red Grapefruit Foam Cleanser

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами