Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Парабенів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medipeel Пінка для обличчя Red Lacto Collagen Clear Foam Cleanser 2.0
MedipeelПінка для обличчя Red Lacto Collagen Clear Foam Cleanser 2.0Піни
300 мл+1 розміри
24.89 €
15.21 €
5.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.67 €
11 відгуки
Needly Тонер для обличчя Daily Toner
NeedlyТонер для обличчя Daily TonerТонери
250 мл
20.12 €
8.05 € / 100 ml
1 відгуки
Purito Seoul Пінка для обличчя Clear Code Superfruit Cleanser
Purito SeoulПінка для обличчя Clear Code Superfruit CleanserПіни
150 мл
17.49 €
11.66 € / 100 ml
2 відгуки
Cu Skin Патчі для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Hydro Gel Eye Patch
Cu SkinПатчі для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Hydro Gel Eye PatchПатчі
110 г / 60 шт
47.14 €
42.85 € / 100 g
3 відгуки
Cu Skin Пінка для вмивання чутливої шкіри обличчя Clean-Up Hydro Foam Cleanser
House of HUR Педи для обличчя Clearing Skin Prep Essence Pad
House of HURПеди для обличчя Clearing Skin Prep Essence PadПеди
140 мл / 70 шт+1 розміри
25.69 €
16.15 €
11.54 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.40 €
4 відгуки
Skin&Lab Зволожувальний сонцезахисний лосьйон для обличчя Hybarrier Fresh Sun Lotion
Skin&LabЗволожувальний сонцезахисний лосьйон для обличчя Hybarrier Fresh Sun LotionСанскрін 🔆
50 мл
22.30 €
13.38 €
26.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.33 €
6 відгуки
Round Lab Поживний крем для обличчя Soybean Cream
Round LabПоживний крем для обличчя Soybean CreamКреми
80 мл
24.44 €
30.55 € / 100 ml
15 відгуки
Round Lab Заспокійливий крем для обличчя Mugwort Cream
Round LabЗаспокійливий крем для обличчя Mugwort CreamКреми
80 мл
16.98 €
21.22 € / 100 ml
14 відгуки
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з естрактом прополісу Royal Vita Propolis Antioxidant Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя з естрактом прополісу Royal Vita Propolis Antioxidant MaskТканинні Маски
30 мл * 10 шт+1 розміри
21.25 €
7.08 € / 100 ml
Dr. Ceuracle Нічний крем для обличчя Hyal Reyouth Night Cream
Dr. CeuracleНічний крем для обличчя Hyal Reyouth Night CreamКреми
60 г
28.36 €
47.27 € / 100 g
3 відгуки
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Pure VC Mellight Ampoule
Dr. CeuracleАмпульна сироватка для обличчя Pure VC Mellight AmpouleАмпули
8 мл * 4 шт
47.68 €
149.00 € / 100 ml
4 відгуки
KAINE Гель для вмивання обличчя Rosemary Relief Gel Cleanser
KAINEГель для вмивання обличчя Rosemary Relief Gel CleanserГелі
150 мл
12.83 €
8.55 € / 100 ml
9 відгуки
AXIS-Y Локальна сироватка проти акне Spot The Difference Blemish Treatment
AXIS-YЛокальна сироватка проти акне Spot The Difference Blemish TreatmentТочковий Догляд
15 мл
15.65 €
104.33 € / 100 ml
10 відгуки
Dr. Ceuracle Крем для обличчя з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 Cream
Dr. CeuracleКрем для обличчя з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 CreamКреми
50 г
40.37 €
21.23 €
42.46 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.09 €
10 відгуки
Dr. Ceuracle Сироватка для обличчя з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 Ampoule
Enough Крем для обличчя з пептидами Premium 8 Peptide Sensation Pro Balancing Cream
EnoughКрем для обличчя з пептидами Premium 8 Peptide Sensation Pro Balancing CreamКреми
50 мл+1 розміри
8.71 €
17.42 € / 100 ml
9 відгуки
Enough Крем для обличчя з колагеном Premium Ultra X10 Collagen Pro Marine Cream
Farmstay Сироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Serum
FarmstayСироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing SerumСироватки
100 мл
10.62 €
10.62 € / 100 ml
5 відгуки
Farmstay Крем для зони навколо очей Citrus Yuja Vitalizing Eye Cream
FarmstayКрем для зони навколо очей Citrus Yuja Vitalizing Eye CreamКреми для Очей
45 мл
6.36 €
14.13 € / 100 ml
9 відгуки
KAINE Освітлювальна вітамінна сироватка для обличчя Vita Drop Serum
Cell Fusion C Зволожуюча сироватка для обличчя First Cure Serum
Cell Fusion CЗволожуюча сироватка для обличчя First Cure SerumСироватки
50 мл
42.36 €
33.89 €
67.78 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 33.77 €
Beauty of Joseon Сонцезахисний матуючий стік Matte Sun Stick: Mugwort+Camelia
Beauty of JoseonСонцезахисний матуючий стік Matte Sun Stick: Mugwort+CameliaСанскрін 🔆
18 г
12.83 €
71.28 € / 100 g
120 відгуки
Lebelage Стійкий сонцезахисний крем із високим фактором захисту High Protection Long Lasting Sun Cream
LebelageСтійкий сонцезахисний крем із високим фактором захисту High Protection Long Lasting Sun CreamСанскрін 🔆
30 мл
5.39 €
3.77 €
12.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.76 €
4 відгуки
Missha Тонер пади для зволоження шкіри Super Aqua Ultra Hyalron Toner Pads
Mary & May Маска для сяйва шкіри Lemon Niacinamide Glow Wash Off Pack
Mary & MayМаска для сяйва шкіри Lemon Niacinamide Glow Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
14.36 €
11.49 € / 100 g
6 відгуки
Esfolio Есенція-тонер з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Houttuynia Essence Toner
Pyunkang Yul Заспокійливі тонер-педи Calming Toner Pad
Pyunkang YulЗаспокійливі тонер-педи Calming Toner PadПеди
230 мл / 70 шт
13.28 €
5.77 € / 100 ml
18 відгуки
Mizon Крем для очей Collagen Power Firming Eye Cream
MizonКрем для очей Collagen Power Firming Eye CreamКреми для Очей
25 мл+1 розміри
19.12 €
76.48 € / 100 ml
10 відгуки
Missha Освітлююча есенція Time Revolution The First Essence 5X
MisshaОсвітлююча есенція Time Revolution The First Essence 5XЕсенції
150 мл
34.95 €
23.30 € / 100 ml
2 відгуки
Banila Co Очищуюча крем-пінка для обличчя Clean It Zero Foam Cleanser
Purito Seoul Багатофункціональний крем на основі морської води Hydro Wave Deep Sea Cream
Elizavecca Пінка для вмивання з муцином равлика та золотом 24K Gold Snail Cleansing Foam
iUNIK Зволожуюча та заспокійлива сироватка для обличчя Beta Glucan Power Moisture Serum
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask PackТканинні Маски
32 г * 5 шт+1 розміри
18.76 €
11.73 € / 100 g
2 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами