Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Парабенів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask PackТканинні Маски
32 г * 5 шт+1 розміри
18.76 €
11.73 € / 100 g
2 відгуки
Pyunkang Yul Тканинна зволожуюча маска Highly Moisturizing Essence Mask Pack
Pyunkang YulТканинна зволожуюча маска Highly Moisturizing Essence Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
18.90 €
7.56 € / 100 ml
9 відгуки
Petitfee & Koelf Смужка для видалення чорних точок на носі Blackhead Removing Strips
Petitfee & KoelfСмужка для видалення чорних точок на носі Blackhead Removing StripsТканинні Маски
0.67 г * 10 шт
6.83 €
6.15 €
87.86 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.15 €
3 відгуки
Banila Co Очищуючий бальзам для обличчя Clean It Zero Cleansing Balm Nourishing
Banila CoОчищуючий бальзам для обличчя Clean It Zero Cleansing Balm NourishingБальми
100 мл
24.96 €
16.22 €
16.22 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.17 €
14 відгуки
Petitfee & Koelf Олія для губ Super Seed Lip Oil
Petitfee & KoelfОлія для губ Super Seed Lip OilДогляд для Губ
3 г+1 розміри
7.41 €
247.00 € / 100 g
2 відгуки
Ma:nyo Тонер для захисту та відновлення біому шкіри Bifida Biome Ampoule Toner
Skin1004 Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Cream
Skin1004Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule CreamКреми
75 мл
31.06 €
18.36 €
24.48 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.63 €
11 відгуки
Dr. Ceuracle Зволожуючий крем-гель для обличчя Tea Tree Purifine Cream
Dr. Ceuracle Очищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay Pack
Dr. CeuracleОчищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay PackЗмивні Маски
115 г
30.81 €
23.11 €
20.10 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.09 €
9 відгуки
Elizavecca Сироватка з епідермальним фактором росту Witch Piggy Hell-Pore EGF Special Ample
ElizaveccaСироватка з епідермальним фактором росту Witch Piggy Hell-Pore EGF Special AmpleАмпули
50 мл
12.92 €
7.75 €
15.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.69 €
5 відгуки
Frudia Відновлююча тканинна маска з маслом ши My Orchard Squeeze Mask Shea Butter
FrudiaВідновлююча тканинна маска з маслом ши My Orchard Squeeze Mask Shea ButterТканинні Маски
20 мл * 10 шт+1 розміри
16.39 €
13.93 €
6.97 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.88 €
11 відгуки
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
21.25 €
9.24 € / 100 ml
1 відгуки
I'm from Тонер для обличчя Rice Toner
I'm fromТонер для обличчя Rice TonerТонери
150 мл
20.82 €
13.88 € / 100 ml
33 відгуки
Pyunkang Yul Тонік для зволоження шкіри Black Tea Deep Infusion Toner
Pyunkang YulТонік для зволоження шкіри Black Tea Deep Infusion TonerТонери
130 мл+1 розміри
34.23 €
27.38 €
21.06 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 27.29 €
2 відгуки
Pyunkang Yul Ніжна пінка-мус для вмивання Calming Low Ph Foaming Cleanser
Pyunkang Yul Поживний крем для обличчя Nutrition Cream
Pyunkang YulПоживний крем для обличчя Nutrition CreamКреми
100 мл
17.65 €
17.65 € / 100 ml
36 відгуки
Pyunkang Yul М'який зволожуючий крем ATO Cream Blue Label
Pyunkang YulМ'який зволожуючий крем ATO Cream Blue LabelКреми
120 мл
14.87 €
12.39 € / 100 ml
45 відгуки
Esfolio Очищаючі спонжі для обличчя 3HA Clear Toner Pad
EsfolioОчищаючі спонжі для обличчя 3HA Clear Toner PadПеди
130 мл / 70 шт
23.80 €
18.31 € / 100 ml
Needly Зволожувальний сонцезахисний крем для обличчя Vegan Sun Moisture
Mizon Зволожуючий гель-крем для обличчя Cicaluronic Gel Treatment
Mizon Ампульна сиворотка для обличчя Real Vitamin C Ampoule
MizonАмпульна сиворотка для обличчя Real Vitamin C AmpouleАмпули
30 мл+1 розміри
44.84 €
40.36 €
134.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 28.66 €
4 відгуки
Haruharu Wonder Олія для обличчя з екстрактом чорного рису Black Rice Facial Oil
Purito Seoul Ферментована есенція з ніацинамідом 3% Fermented Complex 94 Boosting Essence
Benton Сироватка для обличчя з екстрактом зеленого чаю Deep Green Tea Serum
Mizon Есенція для обличчя Skin Power Original First Essence
MizonЕсенція для обличчя Skin Power Original First EssenceЕсенції
210 мл
23.95 €
11.40 € / 100 ml
7 відгуки
Missha Крем проти старіння під очі Chogongjin Youngan Jin Eye Cream
MisshaКрем проти старіння під очі Chogongjin Youngan Jin Eye CreamКреми для Очей
30 мл
54.80 €
182.67 € / 100 ml
Missha Ампула для обличчя Atelocollagen500 Power Plumping Ampoule
MisshaАмпула для обличчя Atelocollagen500 Power Plumping AmpouleАмпули
50 мл
46.72 €
93.44 € / 100 ml
1 відгуки
iUNIK Заспокійливий тонер із екстрактом чайного дерева Tea Tree Relief Toner
Mizon Гідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel Patch
MizonГідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel PatchПатчі
90 г / 60 шт
17.42 €
19.36 € / 100 g
2 відгуки
Benton Пілінг-скатка з лактобіоновою кислотою PHA Peeling Gel
BentonПілінг-скатка з лактобіоновою кислотою PHA Peeling GelПілінги
70 мл
14.95 €
21.36 € / 100 ml
10 відгуки
Pyunkang Yul Гель-лосьйон для обличчя ATO Moisturizing Soothing Gel Lotion
The Skin House Сироватка для обличчя Wrinkle Supreme Serum
The Skin HouseСироватка для обличчя Wrinkle Supreme SerumСироватки
50 мл
26.08 €
52.16 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Набір для догляду за обличчям Retinol Intense Trial Kit
Some By MiНабір для догляду за обличчям Retinol Intense Trial KitНабори
10 мл, 10 мл
13.90 €
69.50 € / 100 ml
9 відгуки
Missha Тонер для обличчя Vita C Plus Brightening Toner
MisshaТонер для обличчя Vita C Plus Brightening TonerТонери
200 мл+1 розміри
20.72 €
10.36 € / 100 ml
7 відгуки
Elizavecca Сироватка для глибокого зволоження шкіри обличчя Hell-Pore Galactomyces Premium Ample
ElizaveccaСироватка для глибокого зволоження шкіри обличчя Hell-Pore Galactomyces Premium AmpleАмпули
50 мл
11.47 €
6.71 €
13.42 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.59 €
12 відгуки
Elizavecca Крем-маска нічна з муцином равлика Milky Piggy Glutinous Mask 80% Snail Cream

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами