Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Сульфатів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Abib Тканинна маска для обличчя з колагеном Gummy Sheet Mask Collagen Milk Sticker
Eqqualberry Гідрогелева маска для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Hydrogel Mask
UIQ Висвітлююча сироватка для обличчя Biome Vita C Dark Spot Serum
Fraijour Порозвужуючі педи з екстрактом полину Original Herb Wormwood Pore Pad
Medipeel Маска для обличчя з центеллою і полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Mask
Pyunkang Yul Крем для обличчя Brightening Radiance Cream
Pyunkang YulКрем для обличчя Brightening Radiance CreamКреми
50 мл
18.10 €
36.20 € / 100 ml
1 відгуки
Pyunkang Yul Сироватка для обличчя Brightening Blemish Care Serum
Pyunkang YulСироватка для обличчя Brightening Blemish Care SerumСироватки
30 мл
16.21 €
54.03 € / 100 ml
3 відгуки
Purito Seoul Сонцезахисний лосьон для обличчя Wonder Releaf Centella Daily Sun Lotion
Purito SeoulСонцезахисний лосьон для обличчя Wonder Releaf Centella Daily Sun LotionСанскрін 🔆
60 мл
19.40 €
16.06 €
26.77 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.49 €
13 відгуки
Mizon Сонцезахисний стік для обличчя Inout Smooth Mineral Sun Stick SPF 50
MizonСонцезахисний стік для обличчя Inout Smooth Mineral Sun Stick SPF 50Санскрін 🔆
26 г
22.58 €
16.91 €
65.04 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.31 €
2 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний стік для обличчя Pro-Balance Comfort Sun Stick
Dr. CeuracleСонцезахисний стік для обличчя Pro-Balance Comfort Sun StickСанскрін 🔆
18 г
22.95 €
127.50 € / 100 g
1 відгуки
Purito Seoul Сироватка для обличчя Timeless Bloom Retinol Spot Cream
Purito SeoulСироватка для обличчя Timeless Bloom Retinol Spot CreamТочковий Догляд
30 мл
16.06 €
53.53 € / 100 ml
Farmstay Крем для обличчя DR-V8 Solution Hyaluronic Acid Cream
Farmstay Нічна маска для обличчя Collagen Water Full Moist Sleeping Mask
FarmstayНічна маска для обличчя Collagen Water Full Moist Sleeping MaskНічні Маски
4 мл * 20 шт
17.97 €
22.46 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Відновлювальна нічна маска для обличчя Cica Farm Night Repair Sleeping Mask
FarmstayВідновлювальна нічна маска для обличчя Cica Farm Night Repair Sleeping MaskНічні Маски
4 мл * 20 шт
17.97 €
22.46 € / 100 ml
2 відгуки
P.CALM Тонер-пади для обличчя Barrier Cycle Toner Pad
P.CALMТонер-пади для обличчя Barrier Cycle Toner PadПеди
160 мл / 60 шт
28.71 €
17.23 €
10.77 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.17 €
P.CALM Сироватка для обличчя Light Active Ampoule
P.CALMСироватка для обличчя Light Active AmpouleАмпули
15 мл
38.88 €
19.44 €
129.60 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.37 €
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
2.04 €
9.27 € / 100 g
1 відгуки
Medipeel Пінка для вмивання обличчя Green Cica Collagen Clear 2.0
LALARECIPE Сироватка для зони навколо очей Yuzu Vita C Eye Serum
LALARECIPEСироватка для зони навколо очей Yuzu Vita C Eye SerumСироватки
35 мл
25.71 €
20.57 €
58.77 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.50 €
2 відгуки
LALARECIPE Очищувальна пінка для обличчя Yuzu Self Foaming 3in1 Peel Cleanser
Farmstay Сироватка для обличчя Cica Farm Blemish Clear Ampoule
FarmstayСироватка для обличчя Cica Farm Blemish Clear AmpouleАмпули
100 мл
16.83 €
16.83 € / 100 ml
4 відгуки
LALARECIPE Сироватка для обличчя Hempseed Serum
LALARECIPEСироватка для обличчя Hempseed SerumСироватки
30 мл
25.47 €
84.90 € / 100 ml
4 відгуки
LALARECIPE Гідрогелева маска для шкіри навколо очей Heart Goggle Moisture Mask
LALARECIPEГідрогелева маска для шкіри навколо очей Heart Goggle Moisture MaskТканинні Маски
7 г / 1 шт
3.75 €
3.19 €
45.57 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.17 €
LALARECIPE Гідрогелева маска під очі та для носогубних складок Heart Goggle Brightening Mask
LALARECIPEГідрогелева маска під очі та для носогубних складок Heart Goggle Brightening MaskТканинні Маски
7 г / 1 шт
3.75 €
3.19 €
45.57 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.17 €
1 відгуки
A'pieu Сироватка для обличчя Madecassoside Ampoule 2X
A'pieuСироватка для обличчя Madecassoside Ampoule 2XАмпули
30 мл
31.27 €
18.76 €
62.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.70 €
Ma:nyo Крем для обличчя Panthetoin Cream
Ma:nyoКрем для обличчя Panthetoin CreamКреми
80 мл
41.77 €
52.21 € / 100 ml
3 відгуки
Ma:nyo Тонер-есенція для обличчя Panthetoin Essence Toner
Ma:nyoТонер-есенція для обличчя Panthetoin Essence TonerТонери
200 мл
31.81 €
15.90 € / 100 ml
5 відгуки
Dr. Ceuracle Олійка для губ Vegan Active Berry Lip Oil
Dr. CeuracleОлійка для губ Vegan Active Berry Lip OilДогляд для Губ
4.5 мл
6.53 €
163.25 € / 100 ml
2 відгуки
KAINE Ампульна сироватка для обличчя Kombu Barrier Ampoule
KAINEАмпульна сироватка для обличчя Kombu Barrier AmpouleАмпули
30 мл
22.63 €
15.84 €
52.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.90 €
3 відгуки
Tony Moly Пінка для вмивання обличчя I'm Charcoal Foam Cleanser
Purito Seoul Бальзам для очищення обличчя From Green Avocado Cleansing Balm
Dr. Ceuracle Крем для зони навколо очей Vegan Active Berry Firming Eye Cream
Dr. CeuracleКрем для зони навколо очей Vegan Active Berry Firming Eye CreamКреми для Очей
32 г
22.05 €
68.91 € / 100 g
1 відгуки
COSRX Легкий тонік для обличчя AC Collection Calming Liquid Intensive
COSRXЛегкий тонік для обличчя AC Collection Calming Liquid IntensiveТонери
125 мл
27.93 €
18.15 €
14.52 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.17 €
Mary & May Міст-сироватка для обличчя Rose Collagen Mist Serum
Mary & MayМіст-сироватка для обличчя Rose Collagen Mist SerumСироватки
100 мл
19.35 €
16.45 €
16.45 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.21 €
6 відгуки
Tony Moly Крем для обличчя Super Intense Gold 24K Snail Cream
Tony Moly Пінка для вмивання обличчя Red Retinol Radiance Whip Cleanser

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами