Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Сульфатів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Ceuracle Сироватка для обличчя Plc Vita Liposome Oil Ampoule
Dr. CeuracleСироватка для обличчя Plc Vita Liposome Oil AmpouleАмпули
50 мл
14.39 €
28.78 € / 100 ml
2 відгуки
Dr. Ceuracle Крем для обличчя Cica Regen 70 Cream
Dr. CeuracleКрем для обличчя Cica Regen 70 CreamКреми
50 мл
29.21 €
58.42 € / 100 ml
3 відгуки
COSRX Заспокійливий тонер для обличчя Pure Fit Cica Toner
COSRX Зволожувальна ампула для обличчя Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule
COSRX Заспокійливий крем для обличчя Hydrium Green tea Aqua Soothing Gel Cream
COSRX Живильна нічна маска для обличчя Full Fit Propolis Honey Overnight Mask
COSRXЖивильна нічна маска для обличчя Full Fit Propolis Honey Overnight MaskНічні Маски
60 мл
13.45 €
22.42 € / 100 ml
2 відгуки
COSRX Подвійна есенція для обличчя Advanced Snail Radiance Dual Essence
COSRXПодвійна есенція для обличчя Advanced Snail Radiance Dual EssenceЕсенції
80 мл
35.50 €
21.30 €
26.63 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.50 €
4 відгуки
Mary & May Лосьйон для обличчя Vitamin C+Bifida Lotion
Mary & MayЛосьйон для обличчя Vitamin C+Bifida LotionТонери
120 мл
12.37 €
10.31 € / 100 ml
5 відгуки
Mary & May Заспокійливий гель-крем для обличчя Sensitive Soothing Gel Cream
Mary & May Пінка для вмивання обличчя White Collagen Cleansing Foam
A'pieu Маска для обличчя The Pure Tea Tree Sheet Mask
A'pieuМаска для обличчя The Pure Tea Tree Sheet MaskТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.08 €
9.04 € / 100 g
A'pieu Крем-гель для обличчя The Pure Tea Tree Soothing Gel Cream
A'pieuКрем-гель для обличчя The Pure Tea Tree Soothing Gel CreamКреми
60 мл
10.48 €
17.47 € / 100 ml
1 відгуки
A'pieu Тонер для обличчя The Pure Tea Tree Toner
A'pieuТонер для обличчя The Pure Tea Tree TonerТонери
210 мл
10.22 €
4.87 € / 100 ml
7 відгуки
A'pieu Есенція для обличчя The Pure Tea Tree Essence
A'pieuЕсенція для обличчя The Pure Tea Tree EssenceЕсенції
50 мл
10.00 €
20.00 € / 100 ml
11 відгуки
A'pieu Сироватка для обличчя The Pure Tea Tree Spot Serum
A'pieuСироватка для обличчя The Pure Tea Tree Spot SerumСироватки
8 мл
6.36 €
79.50 € / 100 ml
3 відгуки
Skin1004 Гарбузова маска для обличчя Zombie Beauty Pumpkin Pack
Skin1004Гарбузова маска для обличчя Zombie Beauty Pumpkin PackЗмивні Маски
4 г * 16 шт
19.31 €
30.17 € / 100 g
4 відгуки
Skin1004 Тонер для обличчя Madagascar Centella Poremizing Clear Toner
Skin1004Тонер для обличчя Madagascar Centella Poremizing Clear TonerТонери
210 мл
15.30 €
7.29 € / 100 ml
7 відгуки
Cu Skin Зволожуюча нічна маска для обличчя CU Dr. Solution Moisture Sleeping Mask
Cu Skin Сироватка для обличчя з ретинолом Clean-Up Retinol Activator 0,5%
Cu SkinСироватка для обличчя з ретинолом Clean-Up Retinol Activator 0,5%Сироватки
30 мл
62.43 €
208.10 € / 100 ml
2 відгуки
Missha Есенція для обличчя з полином Artemisia Calming Essence
MisshaЕсенція для обличчя з полином Artemisia Calming EssenceЕсенції
150 мл
49.68 €
37.26 €
24.84 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 37.13 €
The Skin House Емульсія для обличчя Marine Active Emulsion
The Skin HouseЕмульсія для обличчя Marine Active EmulsionЕмульсії
130 мл
21.07 €
13.70 €
10.54 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.64 €
Medipeel Тонер для обличчя з ретинолом і колагеном Retinol Collagen Lifting Toner
Purito Seoul Балансуюча сироватка для обличчя Clear Code Superfruit Serum
Purito SeoulБалансуюча сироватка для обличчя Clear Code Superfruit SerumСироватки
30 мл
16.64 €
55.47 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Концентрований крем для шкіри навколо очей CU Dr. Solution Capsule Tone-Up Eye Cream
Cu Skin Антивікова емульсія для обличчя CU: Vitamin U Ampoule Emulsion
Cu SkinАнтивікова емульсія для обличчя CU: Vitamin U Ampoule EmulsionЕмульсії
130 мл
51.86 €
39.89 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Антивіковий тонер для обличчя CU: Vitamin U Ampoule Toner
Cu SkinАнтивіковий тонер для обличчя CU: Vitamin U Ampoule TonerТонери
130 мл
42.83 €
32.95 € / 100 ml
2 відгуки
Cu Skin Крем для гіперчутливої шкіри обличчя Clean-Up EX-C After Cream
Tony Moly Міст для обличчя Triple Collagen Total Tension Mist
Tony MolyМіст для обличчя Triple Collagen Total Tension MistМісти
110 мл
20.78 €
18.89 € / 100 ml
1 відгуки
Beauty of Joseon Сонцезахисна сироватка для обличчя Ginseng Moist Sun Serum
Beauty of JoseonСонцезахисна сироватка для обличчя Ginseng Moist Sun SerumСанскрін 🔆
50 мл
15.63 €
31.26 € / 100 ml
18 відгуки
Haruharu Wonder Крем-стік для обличчя Black Bamboo Daily Soothing Sun Shield
Haruharu WonderКрем-стік для обличчя Black Bamboo Daily Soothing Sun ShieldСанскрін 🔆
20 г
17.42 €
87.10 € / 100 g
6 відгуки
Abib Сонцезахисний стік для обличчя Quick Sunstick Protection Bar
AbibСонцезахисний стік для обличчя Quick Sunstick Protection BarСанскрін 🔆
22 г
15.43 €
70.14 € / 100 g
12 відгуки
Abib Заспокійливий тонік для обличчя Heartleaf Calming Toner Skin Booster
AbibЗаспокійливий тонік для обличчя Heartleaf Calming Toner Skin BoosterТонери
200 мл
18.59 €
14.87 €
7.43 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.86 €
2 відгуки
Abib Заспокійливий крем для обличчя Heartleaf Crème Calming Tube
Tony Moly Пінка для вмивання обличчя I'm Red Wine Pore Care Foam Cleanser
Tony MolyПінка для вмивання обличчя I'm Red Wine Pore Care Foam CleanserПіни
180 мл
9.12 €
8.21 €
4.56 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.21 €
1 відгуки
Tony Moly Пінка для вмивання обличчя I'm Seaweed Purifing Foam Cleanser
Tony Moly Пінка для вмивання обличчя I'm Avocado Nutrition Foam Cleanser

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами