Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Антиейдж /Зморшки

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Missha Маска для відновлення та освітлення шкіри Chogongjin Geumsul Jin Mask
Farmstay Крем для обличчя з керамідами Ceramide Firming Facial Cream
Elizavecca Маска для обличчя з екстрактом ластівчиного гнізда Gold CF-Nest Collagen Jella Pack Mask
Mizon Колагенова ліфтинг емульсія Collagen Power Lifting Emulsion
MizonКолагенова ліфтинг емульсія Collagen Power Lifting EmulsionЕмульсії
120 мл
28.31 €
17.76 €
14.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.22 €
5 відгуки
Medipeel Зволожуючі гідрогелеві патчі з пептидами Hyaluron Aqua Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Mizon Колагеновий тонер Collagen Power Lifting Toner
MizonКолагеновий тонер Collagen Power Lifting TonerТонери
120 мл
26.42 €
16.57 €
13.81 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.40 €
3 відгуки
Medipeel Ампульна освітлювальна сиворотка Bio-Intense Gluthione White Ampoule
MedipeelАмпульна освітлювальна сиворотка Bio-Intense Gluthione White AmpouleАмпули
30 мл
24.38 €
17.07 €
56.90 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.00 €
3 відгуки
Elizavecca Універсальний крем-бальзам з маслом ши Milky Piggy Shea Butter 100%
Haruharu Wonder Гіалуронова есенція з екстрактом чорного рису Black Rice Hyaluronic Essence
Beauugreen Багатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask Snail
BeauugreenБагатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask SnailТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.93 €
3.14 €
10.47 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.14 €
3 відгуки
Village 11 Factory Крем для обличчя Miracle Youth Cream
Village 11 FactoryКрем для обличчя Miracle Youth CreamКреми
50 мл
24.18 €
48.36 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Крем для обличчя Retinol Youth Cream 0,3%
MizonКрем для обличчя Retinol Youth Cream 0,3%Креми
26 г
48.20 €
185.38 € / 100 g
Petitfee & Koelf Крем для очей Pep-Tightening Eye Cream
Petitfee & KoelfКрем для очей Pep-Tightening Eye CreamКреми для Очей
30 г
12.19 €
40.63 € / 100 g
7 відгуки
A'pieu Тканинна маска з екстрактом мандарину Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong
A'pieuТканинна маска з екстрактом мандарину Icing Sweet Bar Sheet Mask HanrabongТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.48 €
1.18 €
5.62 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.11 €
1 відгуки
A'pieu Маска для обличчя на основі кави Coffee Milk One-Pack
A'pieuМаска для обличчя на основі кави Coffee Milk One-PackТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.49 €
7.10 € / 100 g
6 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Red Ginseng Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Red Ginseng Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.89 €
9.00 € / 100 ml
Tony Moly Омолоджувальний крем для обличчя Red Retinol Radiance Cream
Tony MolyОмолоджувальний крем для обличчя Red Retinol Radiance CreamКреми
50 мл
71.86 €
53.90 €
107.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 53.87 €
Tony Moly Омолоджувальна емульсія для обличчя Red Retinol Revital Emulsion
Frudia Зволожуюча сироватка для обличчя Blueberry Hydrating Serum
FrudiaЗволожуюча сироватка для обличчя Blueberry Hydrating SerumСироватки
50 г
17.76 €
35.52 € / 100 g
6 відгуки
Frudia Поживний та зволожуючий тонер для обличчя Pomegranate Nutri-Moisturizing Toner
Farmstay Сироватка-роллер з колагеном для шкіри навколо очей Collagen Water Full Moist Rolling Eye Serum
FarmstayСироватка-роллер з колагеном для шкіри навколо очей Collagen Water Full Moist Rolling Eye SerumСироватки
25 мл
9.74 €
7.22 €
28.88 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.77 €
25 відгуки
Dr. Ceuracle Веганський крем-гель для обличчя Vegan Kombucha Tea Gel Cream
Dr. CeuracleВеганський крем-гель для обличчя Vegan Kombucha Tea Gel CreamГелі
75 г
34.00 €
17.76 €
23.68 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.72 €
35 відгуки
A'pieu Тканинна маска з екстрактом ананасу Icing Sweet Bar Sheet Mask Pineapple
A'pieuТканинна маска з екстрактом ананасу Icing Sweet Bar Sheet Mask PineappleТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.46 €
1.31 €
6.24 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.31 €
Dr. Ceuracle Набір для догляду за обличчям Vegan Kombucha Special Set
Needly Крем для обличчя Vita C Glow Toning Cream
NeedlyКрем для обличчя Vita C Glow Toning CreamКреми
50 мл
11.81 €
23.62 € / 100 ml
7 відгуки
Cu Skin Ліфтинг-концентрат для обличчя Clean-Up Ex-C Re N Calm Ampoule
Cu SkinЛіфтинг-концентрат для обличчя Clean-Up Ex-C Re N Calm AmpouleАмпули
30 мл
54.12 €
43.30 €
144.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 43.14 €
Tony Moly Омолоджувальний тонер для обличчя Red Retinol Revital Toner
Tony MolyОмолоджувальний тонер для обличчя Red Retinol Revital TonerТонери
120 мл
52.15 €
44.33 €
36.94 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 44.17 €
Missha Есенційний крем для обличчя Time Revolution The First Essence Cream
Mizon Колагенова сироватка для обличчя Phyto Plump Collagen Serum
MizonКолагенова сироватка для обличчя Phyto Plump Collagen SerumСироватки
30 мл
20.82 €
69.40 € / 100 ml
1 відгуки
Missha Тонізуючий крем для обличчя Vita C Plus Eraser Toning Cream
MisshaТонізуючий крем для обличчя Vita C Plus Eraser Toning CreamКреми
30 мл
30.15 €
24.12 €
80.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.12 €
Missha Крем для шкіри навколо очей Bee Pollen Renew Eye Ampouler
MisshaКрем для шкіри навколо очей Bee Pollen Renew Eye AmpoulerКреми для Очей
30 мл
33.81 €
112.70 € / 100 ml
Missha Інтенсивний омолоджуючий бальзам у стіку Time Revolution Night Repair Ampoule Stick
Missha Chogongjin Geumsul Jin Eye Cream
MisshaChogongjin Geumsul Jin Eye CreamКреми для Очей
30 мл
44.61 €
148.70 € / 100 ml
2 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами