Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Антиейдж /Зморшки

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Missha Chogongjin Geumsul Jin Eye Cream
MisshaChogongjin Geumsul Jin Eye CreamКреми для Очей
30 мл
44.61 €
148.70 € / 100 ml
2 відгуки
Missha Антивіковий крем для контуру навколо очей Chogongjin Sosaeng Jin Eye Cream
Mizon Сироватка для обличчя Hyalugen Le Lift Serum
MizonСироватка для обличчя Hyalugen Le Lift SerumСироватки
30 мл
28.41 €
17.04 €
56.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.03 €
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Bamboo Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Bamboo Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
1.41 €
6.71 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.41 €
Missha Ампула для обличчя Bee Pollen Renew Ampoule Skin
MisshaАмпула для обличчя Bee Pollen Renew Ampoule SkinАмпули
150 мл
31.71 €
26.95 €
17.97 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 26.95 €
2 відгуки
Missha Ампульна сироватка для обличчя Bee Pollen Renew Ampouler
MisshaАмпульна сироватка для обличчя Bee Pollen Renew AmpoulerАмпули
40 мл
28.36 €
70.90 € / 100 ml
2 відгуки
Elizavecca Крем, що відновлює з кінською олією Milky Piggy Origin Ma Cream
Elizavecca Сироватка для обличчя на морському колагені Hell-Pore Marine Collagen Ample
ElizaveccaСироватка для обличчя на морському колагені Hell-Pore Marine Collagen AmpleАмпули
50 мл
12.03 €
5.41 €
10.82 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.94 €
5 відгуки
Dr. Ceuracle Заспокійливий тонер для обличчя Cica Regen 92 Toner
Dr. CeuracleЗаспокійливий тонер для обличчя Cica Regen 92 TonerТонери
120 мл
17.36 €
14.47 € / 100 ml
1 відгуки
Petitfee & Koelf Заспокійлива гідрогелева маска з екстрактом артишоку Artichoke Soothing Hydrogel Face Mask
Mizon Тонер для обличчя Hyalugen Water Toner
MizonТонер для обличчя Hyalugen Water TonerТонери
130 мл
16.91 €
13.01 € / 100 ml
Benton Сонцезахисний крем Skin Fit Mineral Sun Cream SPF 50
BentonСонцезахисний крем Skin Fit Mineral Sun Cream SPF 50Санскрін 🔆
50 г
10.76 €
21.52 € / 100 g
12 відгуки
Petitfee & Koelf Патч для шиї Gold Neck Pack
Petitfee & KoelfПатч для шиї Gold Neck PackТканинні Маски
10 г * 5 шт+1 розміри
13.72 €
9.60 €
19.20 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.58 €
4 відгуки
Farmstay Емульсія для обличчя Cica Farm Regenerating Solution Emulsion
FarmstayЕмульсія для обличчя Cica Farm Regenerating Solution EmulsionЕмульсії
200 мл
18.00 €
9.00 € / 100 ml
4 відгуки
Neogen Інтенсивно відновлююча ферментована сироватка Dermalogy Real Ferment Micro Serum
Some By Mi Набір для догляду за обличчям Beta Panthenol Repair Starter Kit
Some By MiНабір для догляду за обличчям Beta Panthenol Repair Starter KitНабори
30 мл, 30 мл, 10 мл, 20 мл
17.95 €
19.94 € / 100 ml
6 відгуки
Some By Mi Набір косметичних засобів для проблемної шкіри Snail Truecica Miracle Repair Starter Kit
Purito Seoul Поновлююча активна есенція з ніацинамідом Galacto Niacin 97 Power Essence
Farmstay Крем для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Cream
FarmstayКрем для обличчя Citrus Yuja Vitalizing CreamКреми
100 г
11.81 €
11.81 € / 100 g
3 відгуки
Elizavecca Нічна маска зволожуюча Milky Piggy Water Coating Aqua Brightening Mask
ElizaveccaНічна маска зволожуюча Milky Piggy Water Coating Aqua Brightening MaskНічні Маски
100 мл
8.92 €
8.92 € / 100 ml
6 відгуки
Benton Крем для шкіри навколо очей з муцином равлика й бджолиною отрутою Snail Bee Ultimate Eye Cream
BentonКрем для шкіри навколо очей з муцином равлика й бджолиною отрутою Snail Bee Ultimate Eye CreamКреми для Очей
30 г
26.08 €
12.74 €
42.47 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.55 €
3 відгуки
Neogen Зволожуюча пінка для вмивання Dermalogy Real Fresh Foam Cranberry
Farmstay Омолоджувальний тонер для обличчя Black Snail & Peptide9 Perfect Toner
Mizon Крем для обличчя Hyalugen Le Lift Cream
MizonКрем для обличчя Hyalugen Le Lift CreamКреми
50 мл
19.97 €
39.94 € / 100 ml
2 відгуки
Farmstay Зволожувальна сироватка з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid 100 Ampoule
Pyunkang Yul Сироватка з ферментованим чорним чаєм Black Tea Boosting Serum
Farmstay Сироватка на основі чорного равлика та пептидів Black Snail & Peptide 9 Perfect Ampoule
Mizon Сиворотка для обличчя Peptide 500
MizonСиворотка для обличчя Peptide 500Ампули
30 мл
25.95 €
86.50 € / 100 ml
10 відгуки
The Skin House Гідрогелеві патчі із золотом та муцином равлики Wrinkle Golden Snail EGF Patch
Missha Антивіковий крем для зволоження Chogongjin Youngan Jin Cream
Mizon Колагеновий тонер для обличчя Phyto Plump Collagen Toner
MizonКолагеновий тонер для обличчя Phyto Plump Collagen TonerТонери
150 мл
35.09 €
24.56 €
16.37 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.48 €
1 відгуки
Missha Зволожуюча ампула Super Aqua Ultra Hyalron Ampoule
MisshaЗволожуюча ампула Super Aqua Ultra Hyalron AmpouleАмпули
47 мл
18.67 €
39.72 € / 100 ml
1 відгуки
Enough Сироватка для обличчя з пептидами Premium 8 Peptide Sensation Pro Balancing Ampoule

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами