Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Антиейдж /Зморшки

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Missha Емульсія преміум-класу Chogongjin Sosaeng Jin Emulsion
MisshaЕмульсія преміум-класу Chogongjin Sosaeng Jin EmulsionЕмульсії
125 мл
43.69 €
34.95 € / 100 ml
2 відгуки
Elizavecca Маска для обличчя колагенова Green Piggy Collagen Jella Pack
ElizaveccaМаска для обличчя колагенова Green Piggy Collagen Jella PackЗмивні Маски
100 мл
12.03 €
8.42 €
8.42 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.39 €
15 відгуки
A'pieu Заспокійлива маска на основі банана Banana Milk One-Pack
A'pieuЗаспокійлива маска на основі банана Banana Milk One-PackТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.66 €
1.41 €
6.71 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.25 €
3 відгуки
Missha Маска для обличчя з екстрактом огірка Airy Fit Sheet Mask Cucumber
MisshaМаска для обличчя з екстрактом огірка Airy Fit Sheet Mask CucumberТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.42 €
7.47 € / 100 g
4 відгуки
Neogen Пілінгові диски з екстрактом червоного вина Dermalogy Bio Peel Gauze Peeling Wine
A'pieu Зволожуюча тканинна маска із шоколадом Chocolate Milk One-Pack
A'pieuЗволожуюча тканинна маска із шоколадом Chocolate Milk One-PackТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.49 €
7.10 € / 100 g
2 відгуки
Purito Seoul Крем для зони навколо очей Wonder Releaf Centella Eye Cream Unscented
Purito SeoulКрем для зони навколо очей Wonder Releaf Centella Eye Cream UnscentedКреми для Очей
30 мл
13.18 €
43.93 € / 100 ml
23 відгуки
iUNIK Крем для повік з прополісом Propolis Vitamin Eye Cream
iUNIKКрем для повік з прополісом Propolis Vitamin Eye CreamКреми для Очей
30 мл
11.21 €
37.37 € / 100 ml
9 відгуки
Farmstay Зволожуючий крем для обличчя з колагеном Collagen Super Aqua Cream
Mizon Гідрогелеві патчі з екстрактом равлики та золотом Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch
Celimax Крем для обличчя з екстрактом плодів ноні The Real Noni Energy Repair Cream
Esfolio Крем для шкіри навколо очей Brightening Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей Brightening Eye CreamКреми для Очей
40 мл
6.80 €
17.00 € / 100 ml
19 відгуки
Purito Seoul Сироватка для обличчя Timeless Bloom Bakuchiol Serum
Purito SeoulСироватка для обличчя Timeless Bloom Bakuchiol SerumСироватки
30 мл
22.56 €
75.20 € / 100 ml
11 відгуки
Purito Seoul Крем, що відновлює, на основі обліпихи Sea Buckthorn Vital 70 Cream
Mizon Сиворотка для обличчя Hyaluronic Acid 100
MizonСиворотка для обличчя Hyaluronic Acid 100Сироватки
30 мл
16.91 €
56.37 € / 100 ml
11 відгуки
Mizon Есенція для обличчя з екстрактом равлика Snail Repair Intensive Essence
Mizon Гідрогелеві патчі з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Eye Gel Patch
Some By Mi Сироватка для обличчя Yuja Niacin Anti-Blemish Serum
Some By MiСироватка для обличчя Yuja Niacin Anti-Blemish SerumСироватки
50 мл
18.49 €
36.98 € / 100 ml
1 відгуки
Elizavecca Пілінг-крем для обличчя від пігментних плям Milky Piggy Real Whitening Time Secret Pilling Cream
ElizaveccaПілінг-крем для обличчя від пігментних плям Milky Piggy Real Whitening Time Secret Pilling CreamПілінги
100 мл
13.73 €
8.33 €
8.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.54 €
3 відгуки
Purito Seoul Сиворотка з центелою Wonder Releaf Centella Serum
Purito SeoulСиворотка з центелою Wonder Releaf Centella SerumСироватки
60 мл
18.56 €
30.93 € / 100 ml
19 відгуки
Farmstay Патчі для очей Collagen Water Full Hydrogel Eye Patch
FarmstayПатчі для очей Collagen Water Full Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
19.65 €
12.66 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.55 €
Pyunkang Yul Зволожуючий крем для обличчя Moisture Cream
Pyunkang YulЗволожуючий крем для обличчя Moisture CreamКреми
100 мл
22.52 €
22.52 € / 100 ml
54 відгуки
Farmstay Зволожуючий тонер з колагеном Collagen Water Full Moist All Day Toner
FarmstayЗволожуючий тонер з колагеном Collagen Water Full Moist All Day TonerТонери
500 мл
13.25 €
10.96 €
2.19 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.01 €
11 відгуки
Benton Сироватка з бакучіолом Bakuchiol Serum
BentonСироватка з бакучіолом Bakuchiol SerumСироватки
35 мл
29.95 €
85.57 € / 100 ml
8 відгуки
Benton Концентрована сироватка з муцином равлика Snail Bee Ultimate Serum Plus
Neogen Крем із набором потрійних пробіотиків Dermalogy Probiotics Relief Cream
Purito Seoul Зволожуюча сиворотка для відновлення шкіри Wonder Releaf Centella Serum Unscented
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Lemon
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask LemonТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
3 відгуки
Elizavecca Крем для обличчя з ретинолом Milky Piggy EGF Elastic Retinol
Pyunkang Yul Зволожуюча сироватка для обличчя Moisture Serum
Pyunkang YulЗволожуюча сироватка для обличчя Moisture SerumСироватки
100 мл
14.04 €
14.04 € / 100 ml
35 відгуки
Farmstay Зволожувальна сироватка з колагеном Water Full Moist Serum
FarmstayЗволожувальна сироватка з колагеном Water Full Moist SerumСироватки
250 мл
11.47 €
4.59 € / 100 ml
11 відгуки
Farmstay Висококонцентрований крем для очей Ceramide Firming Facial Eye Cream
FarmstayВисококонцентрований крем для очей Ceramide Firming Facial Eye CreamКреми для Очей
50 мл
11.47 €
22.94 € / 100 ml
11 відгуки
Dr. Reju-All Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllВідновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
36 мл * 4 шт+1 розміри
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 відгуки
Enough Балансуюча маска для обличчяз пептидами 8 Peptide Sensation Pro Balancing Mask
EnoughБалансуюча маска для обличчяз пептидами 8 Peptide Sensation Pro Balancing MaskТканинні Маски
25 г * 10 шт+1 розміри
8.09 €
3.24 € / 100 g
Jumiso Есенція для обличчя з муцином равлика і пептидами Snail Mucin 95 + Peptide Facial Essence

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами