Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Антиейдж /Зморшки

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Farmstay Сироватка для шкіри навколо очей з центеллою Cica Farm Revitalizing Rolling Eye Serum
Missha Маска для обличчя з ретинолом Time Revolution Retinol 500 Shot Wrapping Mask
Cu Skin Крем з колагеном для обличчя Clean-Up Collagen Cream
Mizon Міст з гіалуроновою кислотою Hyalugen Double Layer Mist
Lebelage Крем для обличчя Dr. Collagen Cure Cream
LebelageКрем для обличчя Dr. Collagen Cure CreamКреми
70 мл
11.27 €
16.10 € / 100 ml
3 відгуки
Lebelage Зволожуючий крем для обличчя Dr. Aqua Cure Cream
LebelageЗволожуючий крем для обличчя Dr. Aqua Cure CreamКреми
70 мл
9.98 €
14.26 € / 100 ml
4 відгуки
TIAM Крем для зони навколо очей з бакучіолом Vita A Bakuchiol Firming Eye Cream
TIAMКрем для зони навколо очей з бакучіолом Vita A Bakuchiol Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
17.24 €
57.47 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Тканинна маска Natural Acai Berry Mask Sheet
The SaemТканинна маска Natural Acai Berry Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
8.38 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Набір міні-версій засобів із колагеном Collagen Miniature Set Of Four
MizonНабір міні-версій засобів із колагеном Collagen Miniature Set Of FourНабори
40 мл, 40 мл, 9.3 мл, 15 мл
27.95 €
26.88 € / 100 ml
3 відгуки
Mizon Ампульна сиворотка для обличчя Snail Repair Intensive Ampoule
MizonАмпульна сиворотка для обличчя Snail Repair Intensive AmpouleАмпули
30 мл
16.91 €
56.37 € / 100 ml
5 відгуки
APLB Ампульна сироватка з феруловою кислотою і вітаміном С Ferulic Acid Vitamin C Ampoule Serum
Tirtir Заспокійлива сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20% Serum
Missha Крем-бальзам Super Aqua Ultra Hyalron Balm Cream Original
MisshaКрем-бальзам Super Aqua Ultra Hyalron Balm Cream OriginalКреми
70 мл
19.11 €
27.30 € / 100 ml
4 відгуки
Celimax Крем для повік з екстрактом плодів ноні The Real Noni Ultimate Eye Cream
CelimaxКрем для повік з екстрактом плодів ноні The Real Noni Ultimate Eye CreamКреми для Очей
20 мл
17.06 €
85.30 € / 100 ml
2 відгуки
VT Cosmetics Висвітлюючий крем для обличчя з вітаміном С Reedle Shot Vita-Light Cream
The Saem Ампульна сироватка з колагеном Collagen Ex Hydra Ampoule
The SaemАмпульна сироватка з колагеном Collagen Ex Hydra AmpouleАмпули
30 мл
23.96 €
17.97 €
59.90 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.91 €
The Saem Зволожуючий крем для повік з коренем льону Urban Eco Harakeke Deep Moisture Eye Cream
Dr. Ceuracle Крем для шкіри навколо очей з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 Capsule Eye Cream
Medipeel Ампульна сироватка для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Ampoule
The Skin House Антивікова емульсія з колагеном Wrinkle Collagen Emulsion
The Skin HouseАнтивікова емульсія з колагеном Wrinkle Collagen EmulsionЕмульсії
130 мл
23.75 €
21.38 €
16.45 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.29 €
2 відгуки
Centellian24 Активна сироватка для обличчя з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Active Serum
Beauugreen Маска для обличчя з пулуланом Pullulan Hydrogel Mask
BeauugreenМаска для обличчя з пулуланом Pullulan Hydrogel MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.68 €
12.27 € / 100 g
2 відгуки
Tirtir Антивікова сироватка для обличчя SOS Serum
TirtirАнтивікова сироватка для обличчя SOS SerumСироватки
50 мл
23.08 €
46.16 € / 100 ml
2 відгуки
Mary & May Антивікова сироватка Marine Collagen Serum
Mary & MayАнтивікова сироватка Marine Collagen SerumСироватки
30 мл
17.28 €
14.69 €
48.97 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.50 €
2 відгуки
Esfolio Крем для обличчя 3HA Clear Cream
EsfolioКрем для обличчя 3HA Clear CreamКреми
50 г
12.08 €
24.16 € / 100 g
2 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Rice Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Rice Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
4 відгуки
Scinic Крем для обличчя Cicanoid Cream
ScinicКрем для обличчя Cicanoid CreamКреми
80 мл
20.73 €
12.44 €
15.55 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.43 €
1 відгуки
Missha Крем для обличчя Bee Pollen Renew Cream
MisshaКрем для обличчя Bee Pollen Renew CreamКреми
50 мл
20.66 €
41.32 € / 100 ml
3 відгуки
Sungboon Editor Колагенова ліфтинг-маска для обличчя Deep Collagen Power Boosting Mask

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами