Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Антиейдж /Зморшки

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Benton Гідрогелева маска для обличчя з колагеном Hydrogel Collagen Face Mask
Lebelage Зволожуючий тонер з колагеном та зеленим чаєм Collagen+Green Tea Moisture Skin
APLB Крем для повік з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Eye Cream
Medipeel Набір засобів для обличчя з колагеном Red Lacto Collagen Skin Care Trial Kit
MedipeelНабір засобів для обличчя з колагеном Red Lacto Collagen Skin Care Trial KitНабори
30 мл, 15 мл, 15 мл, 15 мл
14.87 €
19.83 € / 100 ml
2 відгуки
Esfolio Крем для обличчя з ретинолом Retinol Vital Facial Cream
Purito Seoul Зволожувальний серум Hydro Wave Deep Sea Serum
Purito SeoulЗволожувальний серум Hydro Wave Deep Sea SerumСироватки
60 мл
31.44 €
22.01 €
36.68 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.93 €
Coxir Антивіковий тонер для обличчя з пептидами Intensive EGF Peptide Toner
Genabelle Педи для обличчя Melacare Jelly Touch Dual Pad
GenabelleПеди для обличчя Melacare Jelly Touch Dual PadПеди
120 мл / 60 шт
17.94 €
14.95 € / 100 ml
Esfolio Очищуючий тонер з кислотами 3HA Clear Toner
EsfolioОчищуючий тонер з кислотами 3HA Clear TonerТонери
150 мл
9.11 €
6.07 € / 100 ml
1 відгуки
LALARECIPE Есенція для обличчя Bakuchinol First Essence
LALARECIPEЕсенція для обличчя Bakuchinol First EssenceЕсенції
155 мл
34.08 €
21.99 € / 100 ml
1 відгуки
Dr. Ceuracle Набір для догляду за обличчям з комбучею Vegan Kombucha Beginning Set
Medipeel Тонер для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Toner
MedipeelТонер для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot TonerТонери
130 мл
24.88 €
19.14 € / 100 ml
2 відгуки
Dr. Ceuracle Моделююча підтягуюча маска з колагеном Expert Collagen Firming Modeling Mask
VT Cosmetics Крем для обличчя з екстрактом центелли та ретинолом Cica Reti-A Cream 0.05%
Farmstay Патчі для очей Black Snail Hydrogel Eye Patch
FarmstayПатчі для очей Black Snail Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
21.61 €
24.01 € / 100 g
2 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Lavender Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Lavender Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.58 €
7.52 € / 100 ml
1 відгуки
Enough Крем для обличчя з колагеном Collagen Moisture Essential Cream
EnoughКрем для обличчя з колагеном Collagen Moisture Essential CreamКреми
50 г
9.19 €
5.05 €
10.10 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.05 €
7 відгуки
Medipeel Сироватка з бакучіолом, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Bakuchiol Serum
MedipeelСироватка з бакучіолом, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Bakuchiol SerumСироватки
50 мл
28.64 €
20.23 €
40.46 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.51 €
1 відгуки
Medicube Сироватка-бустер з колагеном Collagen Glow Booster Serum
MedicubeСироватка-бустер з колагеном Collagen Glow Booster SerumСироватки
15 мл
16.50 €
110.00 € / 100 ml
11 відгуки
Missha Крем для обличчя Super Aqua Ultra Hyalron Cream
MisshaКрем для обличчя Super Aqua Ultra Hyalron CreamКреми
70 мл
18.06 €
25.80 € / 100 ml
5 відгуки
Farmstay Сироватка з олією авокадо Real Avocado Nutrition Oil Serum
FarmstayСироватка з олією авокадо Real Avocado Nutrition Oil SerumСироватки
100 мл
12.98 €
12.98 € / 100 ml
3 відгуки
Tirtir Підтягуючий крем для повік з колагеном Collagen Lifting Eye Cream
TirtirПідтягуючий крем для повік з колагеном Collagen Lifting Eye CreamКреми для Очей
15 мл
19.46 €
129.73 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Пінка для вмивання обличчя Collagen Water Full Moist Deep Cleansing Foam
Fraijour Тонер для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Toner
Fraijour Капсульний крем для шкіри навколо очей з медом і екстрактом юдзу Yuzu Honey Capsule Eye Cream
Esfolio Ампульна сироватка з ретинолом Retinol Vital Ampoule
EsfolioАмпульна сироватка з ретинолом Retinol Vital AmpouleАмпули
30 мл
6.02 €
20.07 € / 100 ml
5 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Gold&Snail Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Gold&Snail Hydrogel Mask PackТканинні Маски
30 г / 1 шт+1 розміри
2.66 €
8.87 € / 100 g
2 відгуки
The Skin House Антивікова ампульна сироватка з колагеном Wrinkle Collagen Ampoule
VT Cosmetics Ліфтинг-маска для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Mask
VT CosmeticsЛіфтинг-маска для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting MaskТканинні Маски
23 г / 1 шт
3.95 €
2.72 €
11.83 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.46 €
1 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами