Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Frudia Освіжаюча пінка для вмивання з манго екстрактом My Orchard Mango Cleansing Foam
FrudiaОсвіжаюча пінка для вмивання з манго екстрактом My Orchard Mango Cleansing FoamПіни
120 г
6.66 €
4.33 €
3.61 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.92 €
7 відгуки
Needly Тінт для губ Tint Lip Balm
NeedlyТінт для губ Tint Lip BalmДогляд для Губ
3.8 г
5.69 €
142.25 € / 100 g
6 відгуки
Neogen Пінка-мус з екстрактом чорниці Dermalogy Real Fresh Foam Blueberry
Some By Mi Маска для обличчя Retinol Intense Daily Mask
Some By MiМаска для обличчя Retinol Intense Daily MaskТканинні Маски
350 мл / 30 шт
21.50 €
6.14 € / 100 ml
12 відгуки
Some By Mi Набір для догляду за обличчям Beta Panthenol Repair Starter Kit
Some By MiНабір для догляду за обличчям Beta Panthenol Repair Starter KitНабори
30 мл, 30 мл, 10 мл, 20 мл
17.95 €
19.94 € / 100 ml
6 відгуки
COSRX Заспокійливі диски для обличчя One Step Green Hero Calming Pad
COSRXЗаспокійливі диски для обличчя One Step Green Hero Calming PadПеди
135 мл / 70 шт
16.50 €
12.22 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Snail Skin Barrier Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Snail Skin Barrier Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.53 €
7.65 € / 100 g
4 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Honey Luminous Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Honey Luminous Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.40 €
7.00 € / 100 g
1 відгуки
Some By Mi Набір для догляду за обличчям Super Matcha Pore Care Starter Kit
Some By MiНабір для догляду за обличчям Super Matcha Pore Care Starter KitНабори
42 мл, 42 г, 30 мл, 10 мл
15.92 €
12.84 € / 100 ml
13 відгуки
Some By Mi Набір косметичних засобів для проблемної шкіри Snail Truecica Miracle Repair Starter Kit
Missha Патчі для очей Speedy Solution Firming Gel Eye Patch
MisshaПатчі для очей Speedy Solution Firming Gel Eye PatchПатчі
8 г / 2 шт
4.13 €
51.63 € / 100 g
3 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Pomegranate
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask PomegranateТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
8 відгуки
Dr. Ceuracle Тонер для обличчя Hyal Reyouth Toner
Dr. CeuracleТонер для обличчя Hyal Reyouth TonerТонери
120 мл
16.10 €
13.42 € / 100 ml
3 відгуки
Farmstay Крем для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Cream
FarmstayКрем для обличчя Citrus Yuja Vitalizing CreamКреми
100 г
11.81 €
11.81 € / 100 g
3 відгуки
Elizavecca Нічна маска зволожуюча Milky Piggy Water Coating Aqua Brightening Mask
ElizaveccaНічна маска зволожуюча Milky Piggy Water Coating Aqua Brightening MaskНічні Маски
100 мл
8.92 €
8.92 € / 100 ml
6 відгуки
Benton Cонцезахисний крем  Mineral Sun Stick SPF 50
BentonCонцезахисний крем  Mineral Sun Stick SPF 50Санскрін 🔆
15 г
16.95 €
113.00 € / 100 g
9 відгуки
Benton Крем для шкіри навколо очей з муцином равлика й бджолиною отрутою Snail Bee Ultimate Eye Cream
BentonКрем для шкіри навколо очей з муцином равлика й бджолиною отрутою Snail Bee Ultimate Eye CreamКреми для Очей
30 г
26.08 €
12.74 €
42.47 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.55 €
3 відгуки
Neogen Зволожуюча пінка для вмивання Dermalogy Real Fresh Foam Cranberry
Missha Сонцезахисне молочко All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF 50+
MisshaСонцезахисне молочко All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF 50+Санскрін 🔆
70 мл
16.96 €
24.23 € / 100 ml
18 відгуки
Benton Крем для точкового застосування з азіатською центеллою Goodbye Redness Centella Spot Cream
Mizon Крем для обличчя Hyalugen Le Lift Cream
MizonКрем для обличчя Hyalugen Le Lift CreamКреми
50 мл
19.97 €
39.94 € / 100 ml
2 відгуки
Dr. Ceuracle Гель для вмивання 5α Control Melting Cleansing Gel
Dr. CeuracleГель для вмивання 5α Control Melting Cleansing GelГелі
150 мл
27.63 €
18.42 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Зволожувальна сироватка з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid 100 Ampoule
Pyunkang Yul Сироватка з ферментованим чорним чаєм Black Tea Boosting Serum
The Skin House Гідрогелеві патчі із золотом та муцином равлики Wrinkle Golden Snail EGF Patch
Farmstay Крем для обличчя Calendula Relief Cream
FarmstayКрем для обличчя Calendula Relief CreamКреми
80 мл
14.36 €
17.95 € / 100 ml
2 відгуки
Farmstay Крем для зони навколо очей з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Eye Cream
Cell Fusion C Зволожуючий крем зі слабкою кислотністю Low pH pHarrier Moisture Cream
Missha Антивіковий крем для зволоження Chogongjin Youngan Jin Cream
Petitfee & Koelf Зволожуючі патчі для очей Lemon & Basil Ice-pop Hydrogel Eye Mask
Pyunkang Yul Заспокійлива сироватка Calming Moisture Serum
Pyunkang YulЗаспокійлива сироватка Calming Moisture SerumСироватки
30 мл
7.61 €
25.37 € / 100 ml
19 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Agave Cooling Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Agave Cooling Hydrogel Face MaskТканинні Маски
32 г / 1 шт+1 розміри
3.78 €
2.29 €
7.16 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.17 €
2 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Green Tea Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Green Tea Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
8.38 € / 100 ml
3 відгуки
Some By Mi Гідрофільна олія для обличчя Lactosoy Sebum&Blackhead Cleansing Oil
Some By Mi Сонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Airfit Sun Screen
Some By MiСонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Airfit Sun ScreenСанскрін 🔆
50 мл
15.95 €
31.90 € / 100 ml
44 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами