Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
COSRX Есенція для обличчя Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
COSRXЕсенція для обличчя Galactomyces 95 Tone Balancing EssenceЕсенції
100 мл
14.84 €
14.84 € / 100 ml
7 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Teatree Calming Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Teatree Calming Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.50 €
7.50 € / 100 g
6 відгуки
Ma:nyo Крем для обличчя Galactomy Essence Cream
Ma:nyoКрем для обличчя Galactomy Essence CreamКреми
50 мл
23.55 €
47.10 € / 100 ml
6 відгуки
Mizon Колагеновий тонер для обличчя Phyto Plump Collagen Toner
MizonКолагеновий тонер для обличчя Phyto Plump Collagen TonerТонери
150 мл
35.09 €
24.56 €
16.37 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.48 €
1 відгуки
Missha Зволожуюча ампула Super Aqua Ultra Hyalron Ampoule
MisshaЗволожуюча ампула Super Aqua Ultra Hyalron AmpouleАмпули
47 мл
18.67 €
39.72 € / 100 ml
1 відгуки
Missha Емульсія для обличчя Super Aqua Ultra Hyalron Emulsion
MisshaЕмульсія для обличчя Super Aqua Ultra Hyalron EmulsionЕмульсії
130 мл
17.19 €
13.22 € / 100 ml
2 відгуки
Banila Co Гідрофільний бальзам для обличчя Clean it Zero Cleansing Balm Brightening
Banila CoГідрофільний бальзам для обличчя Clean it Zero Cleansing Balm BrighteningБальми
100 мл
23.43 €
19.92 €
19.92 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.50 €
7 відгуки
Enough Сироватка для обличчя з пептидами Premium 8 Peptide Sensation Pro Balancing Ampoule
Missha Емульсія преміум-класу Chogongjin Sosaeng Jin Emulsion
MisshaЕмульсія преміум-класу Chogongjin Sosaeng Jin EmulsionЕмульсії
125 мл
43.69 €
34.95 € / 100 ml
2 відгуки
Mizon Зволожуюча маска для обличчя з трояндою Joyful Time Essence Mask Rose
MizonЗволожуюча маска для обличчя з трояндою Joyful Time Essence Mask RoseТканинні Маски
23 г / 1 шт
1.62 €
7.04 € / 100 g
3 відгуки
Dear, Klairs Сонцезахисний крем для обличчя All-day Airy Sunscreen
Dear, KlairsСонцезахисний крем для обличчя All-day Airy SunscreenСанскрін 🔆
50 г
16.58 €
33.16 € / 100 g
9 відгуки
Farmstay Гідрогелеві патчі для зони навколо очей Cica Farm Nature Solution Eye Patch
FarmstayГідрогелеві патчі для зони навколо очей Cica Farm Nature Solution Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
19.61 €
12.66 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.93 €
5 відгуки
Elizavecca Маска для обличчя колагенова Green Piggy Collagen Jella Pack
ElizaveccaМаска для обличчя колагенова Green Piggy Collagen Jella PackЗмивні Маски
100 мл
12.03 €
8.42 €
8.42 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.39 €
15 відгуки
Benton Загоєний гель з азіатською центеллою Centella Cica Gel
BentonЗагоєний гель з азіатською центеллою Centella Cica GelГелі
100 г
19.89 €
11.47 €
11.47 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.07 €
18 відгуки
Neogen Есенція зволожуюча з біфідобактеріями Dermalogy Real Ferment Micro Essence
A'pieu Заспокійлива маска на основі банана Banana Milk One-Pack
A'pieuЗаспокійлива маска на основі банана Banana Milk One-PackТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.66 €
1.41 €
6.71 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.25 €
3 відгуки
Esfolio Маска з екстрактами трав Pure Skin Herb Essence Mask
EsfolioМаска з екстрактами трав Pure Skin Herb Essence MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.93 €
3.72 € / 100 ml
19 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Mascure Nutrition Solution Sheet Mask Propolis
MisshaТканинна маска для обличчя Mascure Nutrition Solution Sheet Mask PropolisТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.51 €
9.30 € / 100 ml
1 відгуки
Mary & May Тканинна маска для обличчя Hyaluronic Panthenol Hydra Mask
Mary & MayТканинна маска для обличчя Hyaluronic Panthenol Hydra MaskТканинні Маски
400 г / 30 шт
20.36 €
13.17 €
3.29 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.47 €
16 відгуки
Benton Очищуюча пінка для вмивання з екстрактом зеленого чаю Deep Green Tea Cleansing Foam
BentonОчищуюча пінка для вмивання з екстрактом зеленого чаю Deep Green Tea Cleansing FoamПіни
120 г
13.89 €
8.41 €
7.01 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.41 €
5 відгуки
Missha Маска для обличчя з екстрактом огірка Airy Fit Sheet Mask Cucumber
MisshaМаска для обличчя з екстрактом огірка Airy Fit Sheet Mask CucumberТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.42 €
7.47 € / 100 g
4 відгуки
A'pieu Зволожуюча тканинна маска із шоколадом Chocolate Milk One-Pack
A'pieuЗволожуюча тканинна маска із шоколадом Chocolate Milk One-PackТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.49 €
7.10 € / 100 g
2 відгуки
Purito Seoul Крем для зони навколо очей Wonder Releaf Centella Eye Cream Unscented
Purito SeoulКрем для зони навколо очей Wonder Releaf Centella Eye Cream UnscentedКреми для Очей
30 мл
13.18 €
43.93 € / 100 ml
23 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний крем для обличчя Tea Tree Purifine Green Up Sun
Dr. CeuracleСонцезахисний крем для обличчя Tea Tree Purifine Green Up SunСанскрін 🔆
50 мл
15.25 €
30.50 € / 100 ml
32 відгуки
Skin1004 Пінка для вмивання обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Cleansing Gel Foam
Skin1004Пінка для вмивання обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Cleansing Gel FoamГелі
125 мл
18.84 €
13.26 €
10.61 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.79 €
9 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Vitamin Brightening Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Vitamin Brightening Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.36 €
6.80 € / 100 g
2 відгуки
Farmstay Заспокійлива ампульна сироватка з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Ampoule
FarmstayЗаспокійлива ампульна сироватка з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming AmpouleАмпули
50 мл
17.90 €
11.81 €
23.62 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.77 €
1 відгуки
iUNIK Крем для повік з прополісом Propolis Vitamin Eye Cream
iUNIKКрем для повік з прополісом Propolis Vitamin Eye CreamКреми для Очей
30 мл
11.21 €
37.37 € / 100 ml
9 відгуки
Missha Заспокійлива тканинна маска з алое Airy Fit Sheet Mask Aloe
MisshaЗаспокійлива тканинна маска з алое Airy Fit Sheet Mask AloeТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
5 відгуки
Farmstay Зволожуючий крем для обличчя з колагеном Collagen Super Aqua Cream
Missha Гідрофільна олія з ефектом захисту від пилу Super Off Cleansing Oil Dust Off
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Honey Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Honey Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
1.41 €
6.71 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.41 €
The Saem Тканинна маска для обличчя Bio Solution Radiance Multi Vitamin Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Bio Solution Radiance Multi Vitamin Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
2.06 €
10.30 € / 100 g
2 відгуки
Coxir Зволожуюча емульсія для обличчя з гіалуроновою кислотою Ultra Hyaluronic Emulsion

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами