Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Esfolio Ампульна сироватка з ретинолом Retinol Vital Ampoule
EsfolioАмпульна сироватка з ретинолом Retinol Vital AmpouleАмпули
30 мл
6.02 €
20.07 € / 100 ml
5 відгуки
Elizavecca Пілінг для обличчя Hell-Pore Vitamin Brightturn Peeling Gel
ElizaveccaПілінг для обличчя Hell-Pore Vitamin Brightturn Peeling GelПілінги
150 мл
5.97 €
3.98 € / 100 ml
5 відгуки
VVBETTER Зволожуюча ліфтинг-сироватка Teca Lifting Moisture Serum
VVBETTERЗволожуюча ліфтинг-сироватка Teca Lifting Moisture SerumСироватки
30 мл
29.97 €
23.98 €
79.93 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.89 €
Eqqualberry Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
Some By Mi Набір для догляду за обличчям Galactomyces Brightening Trial Kit
Some By MiНабір для догляду за обличчям Galactomyces Brightening Trial KitНабори
10 мл, 10 мл
10.96 €
54.80 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Маска для обличчя з ніацинамідом Yuja Niacin Anti-Blemish Daily Mask
Some By MiМаска для обличчя з ніацинамідом Yuja Niacin Anti-Blemish Daily MaskТканинні Маски
370 мл / 30 шт
29.50 €
19.97 €
5.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.09 €
Tirtir Освітлююча сироватка для обличчя з вітаміном Pure Vitamin C24 Serum
Mary & May Набір з центеллою і чайним деревом Vegan Cica Teatree Toner Special Set
Mary & MayНабір з центеллою і чайним деревом Vegan Cica Teatree Toner Special SetНабори
200 мл, 30 мл, 12 г
21.09 €
15.82 €
6.54 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.76 €
1 відгуки
Needly Зволожувальні тонер-педи для обличчя Vita C Glow Jelly Pad
NeedlyЗволожувальні тонер-педи для обличчя Vita C Glow Jelly PadПеди
210 г / 60 шт
21.87 €
11.88 €
5.66 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.87 €
4 відгуки
Esfolio Тканинна маска з вітаміном В Vitamin B Ampoule Mask Sheet
EsfolioТканинна маска з вітаміном В Vitamin B Ampoule Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.52 €
2.08 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Сонцезахисний стік з пептидами Peptide 9 Vitanol Sun Stick Pro
MedipeelСонцезахисний стік з пептидами Peptide 9 Vitanol Sun Stick ProСанскрін 🔆
23 г
26.21 €
113.96 € / 100 g
1 відгуки
Round Lab Тонуючий сонцезахисний крем з екстрактом березового соку Birch Juice Tone-Up Sunscreen
Medipeel Освітлювальна есенція для обличчя Peptide 9 Volume White Cica Essence Pro
Enough Сироватка для обличчя з колагеном Premium Ultra X10 Collagen Pro Marine Ampoule
Medipeel Набір для догляду за обличчям Peptide 9 Premium Skin Care Set
MedipeelНабір для догляду за обличчям Peptide 9 Premium Skin Care SetНабори
250 мл, 250 мл, 50 г, 30 мл, 30 мл, 10 г
87.28 €
43.18 €
6.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 42.91 €
10 відгуки
Esfolio Маска з екстрактом меду Pure Skin Honey Essence Mask Sheet
EsfolioМаска з екстрактом меду Pure Skin Honey Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.04 €
4.16 € / 100 ml
20 відгуки
Heimish Крем для обличчя Marine Care Deep Moisture Nourishing Melting Cream
VT Cosmetics Моделююча маска зі спікулами і вітамінним комплексом Reedle Shot Ex Vitamin Modeling Pack
Mary & May Набір для догляду за шкірою повік з глутатіоном Glutathione Eye Cream Special Set
COSRX Гідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXГідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.87 €
17.26 € / 100 g
2 відгуки
Numbuzin Відновлюючий тонер-есенція з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Toner
NumbuzinВідновлюючий тонер-есенція з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated TonerТонери
200 мл
20.02 €
12.32 €
6.16 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.57 €
2 відгуки
Numbuzin Сироватка для усунення недоліків на шкірі обличчя No.5 Goodbye Blemish Serum
APLB Крем для обличчя з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Facial Cream
APLBКрем для обличчя з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Facial CreamКреми
55 мл
13.49 €
12.14 €
22.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.14 €
2 відгуки
APLB Крем для обличчя з цинком та ніацинамідом Zinc Niacinamide Facial Cream
APLB Крем для обличчя з ретинолом і вітамінами С та Е Retinol Vitamin C Vitamin E Facial Cream
VVBETTER Підтягуючий крем для повік Firming Eye Cream
VVBETTERПідтягуючий крем для повік Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
30.94 €
24.75 €
82.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.66 €
1 відгуки
Mary & May Тканинні маски для обличчя Premium Idebenone Blackberry Complex Essence Mask
Mary & MayТканинні маски для обличчя Premium Idebenone Blackberry Complex Essence MaskТканинні Маски
250 г / 20 шт
16.48 €
6.59 € / 100 g
3 відгуки
Coxir Маска для обличчя Black Rice TXA Pore Purifying Mask
CoxirМаска для обличчя Black Rice TXA Pore Purifying MaskЗмивні Маски
50 мл
13.12 €
26.24 € / 100 ml
Medicube Капсульований крем для обличчя з глутатіоном Age-R Glutathione Glow Capsule Cream
APLB Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
Farmstay Ампула для обличчя з колагеном і золотом Gold Collagen Nourishing Ampoule
VVBETTER Пом'якшуюча пінка для вмивання обличчя 5.5 Soothing Cleansing Foam
VVBETTERПом'якшуюча пінка для вмивання обличчя 5.5 Soothing Cleansing FoamПіни
120 мл
15.05 €
12.04 €
10.03 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.41 €
1 відгуки
VVBETTER Відлущувальний тонер AHA Boosting Toner
VVBETTERВідлущувальний тонер AHA Boosting TonerТонери
200 мл
22.07 €
16.55 €
8.28 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.49 €
Farmstay Живильний крем для обличчя Gold Collagen Nourishing Cream

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами