Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Missha Нічна маска-ексфоліант Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Mega Nutritious
MisshaНічна маска-ексфоліант Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Mega NutritiousНічні Маски
10 г
2.78 €
27.80 € / 100 g
4 відгуки
Centellian24 Капсульна сироватка для обличчя з мадексамовою кислотою Madeca Vital Capsule Serum
Genabelle Омолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning Ampoule
APLB Гідрофільна олія з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Cleansing Oil
Fraijour Киснева маска для обличчя з екстрактом полину Original Herb Wormwood O2 Maskpack
Medipeel Освітлювальний крем для обличчя Bio-Intense Glutathione White Cream
Sungboon Editor Висвітлююча колагенова маска для обличчя з ніацинамідом Deep Collagen Niacin Vita C Brightening Mask
Sungboon EditorВисвітлююча колагенова маска для обличчя з ніацинамідом Deep Collagen Niacin Vita C Brightening MaskКолагенові Маски
37 г / 1 шт
5.82 €
4.07 €
11.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.83 €
Genabelle Освітлюючий шот для для обличчя з глутатіоном і спікулами Glutathione Vita Glow Spicule Shot
GenabelleОсвітлюючий шот для для обличчя з глутатіоном і спікулами Glutathione Vita Glow Spicule ShotСироватки
30 мл
28.84 €
24.51 €
81.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.51 €
Fraijour Міст для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Ampoule Mist
Rawquest Очищуюча пінка для обличчя з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Cleansing Foam
RawquestОчищуюча пінка для обличчя з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Cleansing FoamПіни
150 мл
13.48 €
8.77 €
5.85 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.76 €
2 відгуки
A'pieu Пластир для очищення шкіри Goblin Blackhead 3-Step Nose Sheet
A'pieuПластир для очищення шкіри Goblin Blackhead 3-Step Nose SheetТканинні Маски
3 г, 0.2 г, 3 г / 3 шт
2.18 €
36.33 € / 100 g
14 відгуки
Fraijour Сироватка для шкіри навколо очей з екстрактом женьшеню Alchemic Ginsenoside Contour Eye Serum
NINE LESS Крем для обличчя з азелаїновою кислотою A-Control Azelaic Acid Cream
NINE LESS Тонер з рисом і транексамовою кислотою Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESS Тонер з азелаїновою кислотою A-Control Azelaic Acid Toner
NINE LESSТонер з азелаїновою кислотою A-Control Azelaic Acid TonerТонери
150 мл
13.07 €
8.71 € / 100 ml
3 відгуки
Medipeel Патчі для зони навколо очей Red Lacto Collagen Eye Patch
MedipeelПатчі для зони навколо очей Red Lacto Collagen Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
20.03 €
20.86 € / 100 g
2 відгуки
APLB Ампульна сироватка з цинком та ніацинамідом Zinc Niacinamide Ampoule Serum
Esfolio Освіжаюча тканинна маска з керамідами та кофеїном Pure Skin Ceramide Caffeine Essence Mask Sheet
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Gold Hydrogel Mask PackТканинні Маски
32 г / 1 шт+1 розміри
3.43 €
2.12 €
6.63 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.10 €
4 відгуки
Missha Ампульна сироватка Vita C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule
MisshaАмпульна сироватка Vita C Plus Spot Correcting & Firming AmpouleАмпули
30 мл
31.90 €
106.33 € / 100 ml
5 відгуки
Farmstay Крем для обличчя Black Snail All-In-One Cream
FarmstayКрем для обличчя Black Snail All-In-One CreamКреми
100 мл
17.13 €
11.47 €
11.47 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.39 €
29 відгуки
VT Cosmetics Висвітлююча маска для обличчя з вітаміном С Reedle Shot Vita-Light Brightening Mask
APLB Ампульна сироватка з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Ampoule Serum
APLBАмпульна сироватка з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.49 €
12.14 €
30.35 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.14 €
Esfolio Антивікова ампула з екстрактом бакучіолу Bakuchiol Wrinkle Ampoule
Needly Тонізуюча сироватка для обличчя Vita C Glow Toning Ampoule
NeedlyТонізуюча сироватка для обличчя Vita C Glow Toning AmpouleАмпули
30 мл
16.39 €
54.63 € / 100 ml
4 відгуки
Medicube Антивікова сироватка для обличчя Age-R Vita C Pro Ampoule
MedicubeАнтивікова сироватка для обличчя Age-R Vita C Pro AmpouleАмпули
20 мл
17.54 €
87.70 € / 100 ml
13 відгуки
Esfolio Крем для обличчя з екстрактом кокосу Super-Rich Coconut Perfecting Cream
Medicube Сироватка-міст з полінуклеотидами і глутатіоном PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Numbuzin Педи для обличчя з ніацинамідом та вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Toner Pads
NumbuzinПеди для обличчя з ніацинамідом та вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Toner PadsПеди
190 мл / 70 шт
23.36 €
16.57 €
8.72 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.09 €
13 відгуки
APLB Тонер для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Facial Toner
kkul Маска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
0.74 €
2.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.74 €
72 відгуки
Medipeel Маска-плівка для обличчя Red Lacto Collagen Wrapping Mask
MedipeelМаска-плівка для обличчя Red Lacto Collagen Wrapping MaskЗмивні Маски
70 мл
37.66 €
24.56 €
35.09 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.69 €
27 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Mango Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Mango Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.21 €
1.03 €
4.48 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.61 €
13 відгуки
Medipeel Омолоджувальний набір для догляду за обличчям Cell Toxing Dermajours Essencial Set
MedipeelОмолоджувальний набір для догляду за обличчям Cell Toxing Dermajours Essencial SetНабори
100 мл, 50 г, 10 г, 30 мл, 30 мл
52.61 €
23.91 € / 100 ml
4 відгуки
Numbuzin Тонер-сироватка для супер-сяйва обличчя No.3 Super Glowing Essence Toner

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами