Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Почервоніння

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Pyunkang Yul Пілінг-гель для обличчя Peeling Gel
Pyunkang YulПілінг-гель для обличчя Peeling GelПілінги
100 мл
10.98 €
10.98 € / 100 ml
7 відгуки
Pyunkang Yul Відновлююча маска із чорним чаєм Black Tea Revitalizing Mask Pack
Pyunkang YulВідновлююча маска із чорним чаєм Black Tea Revitalizing Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
19.35 €
7.74 € / 100 ml
4 відгуки
Heimish Ніжна кремова пінка для догляду за проблемною шкірою Matcha Biome Amino Acne Cleansing Foam
Needly Лосьйон для обличчя pH Balancing Essence Lotion
NeedlyЛосьйон для обличчя pH Balancing Essence LotionЕсенції
145 мл
26.53 €
13.17 €
9.08 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.71 €
3 відгуки
Some By Mi Відновлювальний тонер з муцином чорного равлика Snail Truecica Miracle Repair Toner
Lebelage Зволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution Mask
LebelageЗволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.56 €
4.16 € / 100 ml
21 відгуки
Beauty of Joseon Заспокійлива сиворотка Calming Serum Green Tea + Panthenol
Beauty of JoseonЗаспокійлива сиворотка Calming Serum Green Tea + PanthenolСироватки
30 мл
11.43 €
38.10 € / 100 ml
53 відгуки
Coxir Гідрофільна олія з гіалуроновою кислотою Ultra Hyaluronic Cleansing Oil
CoxirГідрофільна олія з гіалуроновою кислотою Ultra Hyaluronic Cleansing OilОлії
150 мл+1 розміри
15.95 €
10.63 € / 100 ml
33 відгуки
Tirtir Сироватка для обличчя з азелаїновою кислотою Azelaic Acid 12% Serum
COSRX Заспокійливий тонер для обличчя Full Fit Propolis Synergy Toner
Medipeel Зволожувальний крем для обличчя Hyal Kombucha Tea-Tox Cream
MedipeelЗволожувальний крем для обличчя Hyal Kombucha Tea-Tox CreamКреми
50 мл
23.03 €
18.61 €
37.22 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.22 €
24 відгуки
Round Lab М'яка пінка для вмивання 1025 Dokdo Cleanser
Round LabМ'яка пінка для вмивання 1025 Dokdo CleanserПіни
150 мл
14.00 €
9.33 € / 100 ml
234 відгуки
Skin1004 Набір для догляду Madagascar Centella Travel Kit
Skin1004Набір для догляду Madagascar Centella Travel KitНабори
20мл, 30 мл, 30 мл, 30 мл, 30 мл
21.84 €
15.60 € / 100 ml
98 відгуки
LALARECIPE Пінка для вмивання обличчя Hemp Seed Mild Cica 3in1 Cleanser
COSRX Універсальний крем для обличчя Advanced Snail 92 All In One Cream
COSRXУніверсальний крем для обличчя Advanced Snail 92 All In One CreamКреми
100 г (банка)+2 розміри
13.94 €
13.94 € / 100 g
272 відгуки
Dr. Ceuracle Зволожувальний крем для обличчя Pro-Balance Biotics Moisturizer
Fraijour Тонер для обличчя з екстрактом серцелиста Heartleaf Blemish Toner
Skin1004 Сироватка для проблемної шкіри Madagascar Centella Tea-Trica Relief Ampoule
Skin1004Сироватка для проблемної шкіри Madagascar Centella Tea-Trica Relief AmpouleАмпули
100 мл+1 розміри
24.48 €
24.48 € / 100 ml
115 відгуки
Farmstay Крем для обличчя DR-V8 Solution Collagen Cream
LALARECIPE Заспокійливі педи для обличчя Hemp Seed Purifying Pad
LALARECIPEЗаспокійливі педи для обличчя Hemp Seed Purifying PadПеди
220 мл / 70 шт
27.00 €
12.27 € / 100 ml
1 відгуки
LALARECIPE Ампульна сироватка для обличчя Yuzu Vita C Ampoule
LALARECIPEАмпульна сироватка для обличчя Yuzu Vita C AmpouleАмпули
50 мл
30.20 €
60.40 € / 100 ml
2 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя Pure Fit Cica Serum
COSRXСироватка для обличчя Pure Fit Cica SerumСироватки
30 мл
24.30 €
81.00 € / 100 ml
3 відгуки
Mary & May Пінка для вмивання обличчя Houttuynia Cordata+Tea Tree Cleansing Foam
Mary & MayПінка для вмивання обличчя Houttuynia Cordata+Tea Tree Cleansing FoamПіни
150 мл+1 розміри
9.43 €
6.29 € / 100 ml
3 відгуки
Needly Тонер для обличчя Daily Toner
NeedlyТонер для обличчя Daily TonerТонери
250 мл
20.12 €
8.05 € / 100 ml
1 відгуки
Round Lab Заспокійливий крем для обличчя Mugwort Cream
Round LabЗаспокійливий крем для обличчя Mugwort CreamКреми
80 мл
16.98 €
21.22 € / 100 ml
14 відгуки
Dr. Ceuracle Нічний крем для обличчя Hyal Reyouth Night Cream
Dr. CeuracleНічний крем для обличчя Hyal Reyouth Night CreamКреми
60 г
28.36 €
47.27 € / 100 g
3 відгуки
KAINE Гель для вмивання обличчя Rosemary Relief Gel Cleanser
KAINEГель для вмивання обличчя Rosemary Relief Gel CleanserГелі
150 мл
12.83 €
8.55 € / 100 ml
9 відгуки
Dr. Ceuracle Крем для обличчя з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 Cream
Dr. CeuracleКрем для обличчя з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 CreamКреми
50 г
40.37 €
21.23 €
42.46 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.09 €
10 відгуки
Farmstay Сироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Serum
FarmstayСироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing SerumСироватки
100 мл
10.62 €
10.62 € / 100 ml
5 відгуки
Elizavecca Пінка для вмивання з муцином равлика та золотом 24K Gold Snail Cleansing Foam
Pyunkang Yul Тканинна зволожуюча маска Highly Moisturizing Essence Mask Pack
Pyunkang YulТканинна зволожуюча маска Highly Moisturizing Essence Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
15.99 €
6.40 € / 100 ml
9 відгуки
Skin1004 Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Cream
Skin1004Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule CreamКреми
75 мл
31.06 €
18.36 €
24.48 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.63 €
11 відгуки
Dr. Ceuracle Зволожуючий крем-гель для обличчя Tea Tree Purifine Cream
Dr. Ceuracle Очищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay Pack
Dr. CeuracleОчищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay PackЗмивні Маски
115 г
30.81 €
23.11 €
20.10 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.09 €
9 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами