Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Почервоніння

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
21.25 €
9.24 € / 100 ml
1 відгуки
Pyunkang Yul Ніжна пінка-мус для вмивання Calming Low Ph Foaming Cleanser
Benton Сироватка для обличчя з екстрактом зеленого чаю Deep Green Tea Serum
iUNIK Заспокійливий тонер із екстрактом чайного дерева Tea Tree Relief Toner
Benton Пілінг-скатка з лактобіоновою кислотою PHA Peeling Gel
BentonПілінг-скатка з лактобіоновою кислотою PHA Peeling GelПілінги
70 мл
14.95 €
21.36 € / 100 ml
10 відгуки
Pyunkang Yul Гель-лосьйон для обличчя ATO Moisturizing Soothing Gel Lotion
Elizavecca Крем-маска нічна з муцином равлика Milky Piggy Glutinous Mask 80% Snail Cream
Needly Ампульна сироватка для обличчя Cicachid Soothing Ampoule
NeedlyАмпульна сироватка для обличчя Cicachid Soothing AmpouleАмпули
30 мл
18.61 €
62.03 € / 100 ml
1 відгуки
Ma:nyo Пінка для обличчя із содою Deep Pore Cleansing Soda Foam
Ma:nyoПінка для обличчя із содою Deep Pore Cleansing Soda FoamПіни
150 мл
15.68 €
10.45 € / 100 ml
17 відгуки
Ma:nyo Пінка для глибокого очищення пор Pure&Deep Cleansing Foam
Pyunkang Yul Заспокійливий тонер Calming Deep Moisture Toner
Pyunkang YulЗаспокійливий тонер Calming Deep Moisture TonerТонери
150 мл
7.48 €
4.99 € / 100 ml
22 відгуки
Skin1004 Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream
Skin1004 Пінка для вмивання Madagascar Centella Tea-Trica Bha Foam
Skin1004Пінка для вмивання Madagascar Centella Tea-Trica Bha FoamПіни
125 мл
11.74 €
9.39 € / 100 ml
17 відгуки
Skin1004 Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream Plus
Skin1004Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream PlusСанскрін 🔆
50 мл
15.50 €
31.00 € / 100 ml
12 відгуки
Mary & May Соцезахисний крем Cica Soothing Sun Cream SPF 50+
Mary & MayСоцезахисний крем Cica Soothing Sun Cream SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
10.53 €
21.06 € / 100 ml
33 відгуки
Elizavecca Сироватка гіалуронова Hell-Pore Control Hyaluronic Acid 97%
ElizaveccaСироватка гіалуронова Hell-Pore Control Hyaluronic Acid 97%Сироватки
50 мл
10.21 €
20.42 € / 100 ml
71 відгуки
Some By Mi Очищувальний гель для обличчя Beta Panthenol Repair Gel Cleanser
Some By MiОчищувальний гель для обличчя Beta Panthenol Repair Gel CleanserГелі
120 мл+1 розміри
14.02 €
11.68 € / 100 ml
3 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний крем для обличчя з центеллою Cica Regen Vegan Sun
Purito Seoul Очищуючий гель для обличчя Mighty Bamboo Panthenol Cleanser
Skin1004 Заспокійливі пади для зони навколо очей Madagascar Centella Quick Calming Pad
Skin1004Заспокійливі пади для зони навколо очей Madagascar Centella Quick Calming PadПеди
130 мл / 70 шт
29.23 €
18.36 €
14.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.25 €
25 відгуки
iUNIK Вітамінна сироватка з прополісом Propolis Vitamin Synergy Serum
iUNIKВітамінна сироватка з прополісом Propolis Vitamin Synergy SerumСироватки
50 мл
13.28 €
26.56 € / 100 ml
57 відгуки
Some By Mi Гель для вмивання Snail Truecica Miracle Repair Low Ph Gel Cleanser
Some By MiГель для вмивання Snail Truecica Miracle Repair Low Ph Gel CleanserГелі
100 мл
17.46 €
12.66 €
12.66 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.71 €
5 відгуки
Dr. Ceuracle Гель-пінка для вмивання обличчя Tea Tree Purifine Cleansing Foam
Benton Заспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask Pack
BentonЗаспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask PackТканинні Маски
23 г * 10 шт+1 розміри
29.84 €
14.21 €
6.18 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.20 €
3 відгуки
Benton Сонцезахисний крем з центелою Air Fit UV Defense Sun Cream SPF 50
BentonСонцезахисний крем з центелою Air Fit UV Defense Sun Cream SPF 50Санскрін 🔆
50 г
10.40 €
20.80 € / 100 g
95 відгуки
Ma:nyo Сироватка омолоджувальна з лізатами біфідобактерій Bifida Biome Complex Ampoule
Beauty of Joseon Сироватка для рівного тону та сяйва Glow Deep Serum Rice + Arbutin
iUNIK Заспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief Serum
iUNIKЗаспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief SerumСироватки
50 мл
13.14 €
26.28 € / 100 ml
52 відгуки
Skin1004 Заспокійливий крем для обличчя Madagascar Centella Soothing Cream
Skin1004Заспокійливий крем для обличчя Madagascar Centella Soothing CreamКреми
75 мл+1 розміри
13.36 €
17.81 € / 100 ml
141 відгуки
Some By Mi Сироватка для звуження пор Super Matcha Pore Tightening Serum
Some By MiСироватка для звуження пор Super Matcha Pore Tightening SerumСироватки
50 мл
17.52 €
35.04 € / 100 ml
16 відгуки
Pyunkang Yul Тонер для обличчя Mist Toner
Pyunkang YulТонер для обличчя Mist TonerТонери
200 мл+1 розміри
11.81 €
5.91 € / 100 ml
22 відгуки
Skin1004 Тонер для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner
Skin1004Тонер для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica Purifying TonerТонери
210 мл
17.19 €
8.19 € / 100 ml
9 відгуки
Pyunkang Yul Гідрофільна олія для зняття макіяжу Deep Cleansing Oil
Ma:nyo Гідрофільна олія Pure Cleansing Oil
Ma:nyoГідрофільна олія Pure Cleansing OilОлії
200 мл+1 розміри
29.95 €
14.97 € / 100 ml
55 відгуки
iUNIK Заспокійлива гідрофільна олія з календулою Calendula Complete Cleansing Oil

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами