Подарунок при замовленні понад 50 €
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Mary & May Крем для обличчя Idebenone+Blackberry Complex Intense Cream
Mary & MayКрем для обличчя Idebenone+Blackberry Complex Intense CreamКреми
70 г
14.02 €
20.03 € / 100 g
13 відгуки
Skin&Lab Зволожувальний крем-гель для обличчя Hybarrier Hyaluronic Cream
Skin&LabЗволожувальний крем-гель для обличчя Hybarrier Hyaluronic CreamКреми
50 мл
25.67 €
17.97 €
35.94 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.92 €
1 відгуки
COSRX Пінка для обличчя з саліциловою кислотою Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser
TIAM Міст-тонер для обличчя Vita B3 Mist Toner
TIAMМіст-тонер для обличчя Vita B3 Mist TonerТонери
200 мл
14.98 €
7.49 € / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Гідрофільна олія з екстрактом центелли Madagascar Centella Light Cleansing Oil
Arencia Зволожуючий крем для обличчя Artisan's Hyssop Blurring Cream
Arocell Бустер-ампула для обличчя Super Shot Coltra Ampoule 7X
Centellian24 Сироватка для обличчя з мадекасовою кислотою Expert Madeca Mela Capture Ampoule Max
Dear, Klairs Набір для догляду за обличчям Skincare Trial Kit
Dear, KlairsНабір для догляду за обличчям Skincare Trial KitНабори
20 мл, 20 мл, 30 мл, 30 мл
29.14 €
29.14 € / 100 ml
2 відгуки
Dear, Klairs Мінеральний сонцезахисний крем All-day Airy Mineral Sunscreen
Cu Skin Ампульний сироватка для обличчя CU Dr.Solution Niacin 10% Vitamin C Ampoule
Cu Skin Крем для обличчя з ніацинамідом CU Dr. Solution Niacin 10% Vitamin C Cream
Beplain Очищуюча олія з екстрактом бобів мунг Mung Bean Cleansing Oil
VT Cosmetics Плампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper Expert
VT CosmeticsПлампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper ExpertДогляд для Губ
4.3 г
13.51 €
337.75 € / 100 g
10 відгуки
Centellian24 Підтягуюча гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Skin Tightening Glow Gel Mask
Centellian24Підтягуюча гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Skin Tightening Glow Gel MaskКолагенові Маски
22 мл / 1 шт
5.49 €
4.25 €
19.32 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.56 €
Torriden Зволожуючий крем для обличчя Solid In Ceramide Cream
TorridenЗволожуючий крем для обличчя Solid In Ceramide CreamКреми
70 мл
23.95 €
34.21 € / 100 ml
5 відгуки
Medipeel Крем для обличчя Melanon X Cream
MedipeelКрем для обличчя Melanon X CreamКреми
30 мл
22.28 €
16.57 €
55.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.57 €
17 відгуки
Torriden Зміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye Cream
TorridenЗміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
23.80 €
79.33 € / 100 ml
2 відгуки
Torriden Сироватка для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Serum
TorridenСироватка для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid SerumСироватки
50 мл+1 розміри
22.34 €
44.68 € / 100 ml
45 відгуки
Numbuzin Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Serum
Medipeel Антивіковий капсульний крем для обличчя Gold Age Tox H8 Cream
COSRX Зволожуючий міст для обличчя з керамідами The Ceramide Skin Barrier Moisturizing Mist
Torriden Освітлююча ампула для обличчя Cellmazing Vita C Brightening Ampoule
COSRX Міцелярна вода для обличчя Low pH Niacinamide Micellar Cleansing Water
COSRXМіцелярна вода для обличчя Low pH Niacinamide Micellar Cleansing WaterОчищувальна Вода
400 мл+1 розміри
12.38 €
3.10 € / 100 ml
14 відгуки
Apothe Емульсія для обличчя з пептидами Peptide 11 Botulinum Essence Emulsion
Medipeel Міст для обличчя Peptide 9 Aqua Volume Tox Mist Pro
MedipeelМіст для обличчя Peptide 9 Aqua Volume Tox Mist ProМісти
50 мл
21.84 €
43.68 € / 100 ml
2 відгуки
Mizon Колагеновий ліфтинг-крем Collagen Power Lifting Cream
MizonКолагеновий ліфтинг-крем Collagen Power Lifting CreamКреми
75 мл+1 розміри
20.40 €
27.20 € / 100 ml
13 відгуки
Beplain Глиняна маска для звуження пор з бобами мунг Mung Bean Pore Clay Mask
BeplainГлиняна маска для звуження пор з бобами мунг Mung Bean Pore Clay MaskЗмивні Маски
120 мл+1 розміри
20.54 €
17.12 € / 100 ml
5 відгуки
VVBETTER Сонцезахисний крем Daily Airfit Sunscreen SPF 50+
VVBETTERСонцезахисний крем Daily Airfit Sunscreen SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
24.16 €
48.32 € / 100 ml
1 відгуки
Tirtir Молочний тонер для обличчя Milk Skin Toner Light
TirtirМолочний тонер для обличчя Milk Skin Toner LightТонери
150 мл+1 розміри
19.99 €
13.33 € / 100 ml
7 відгуки
VT Cosmetics Ліфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye Cream
VT CosmeticsЛіфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye CreamКреми для Очей
15 мл+1 розміри
29.00 €
193.33 € / 100 ml
14 відгуки
Arocell Сироватка для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Synerge Serum
The Saem Зволожуючий крем для обличчя Iceland Aqua Moist Cream
The SaemЗволожуючий крем для обличчя Iceland Aqua Moist CreamКреми
60 мл
19.54 €
32.57 € / 100 ml
3 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами