Подарунок при замовленні понад 50 €
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Cu Skin Ензимна пудра для вмивання CU Dr. Solution B6 Enzyme Powder Wash
COSRX Гідрогелеві патчі з пептидами та колагеном Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch
Abib Нічна маска для обличчя Rice Probiotics Overnight Mask Barrier Jelly
AbibНічна маска для обличчя Rice Probiotics Overnight Mask Barrier JellyНічні Маски
80 мл
18.95 €
23.69 € / 100 ml
16 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Lifting Eye Cream
Numbuzin Крем для шкіри навколо очей з ретиналем No.9 NAD+ Retinal Volumetox Eye Cream
Farmstay Омолоджувальна емульсія з комплексом з 9 пептидів Black Snail & Peptide 9 Perfect Emulsion
Round Lab Зволожувальна сироватка для обличчя Birch Juice Serum
Round LabЗволожувальна сироватка для обличчя Birch Juice SerumСироватки
50 мл
19.46 €
38.92 € / 100 ml
12 відгуки
Mizon Денний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Day Cream
Mary & May Нічна маска для обличчя Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Mary & MayНічна маска для обличчя Calendula Peptide Ageless Sleeping MaskНічні Маски
110 г+1 розміри
19.95 €
18.14 € / 100 g
31 відгуки
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Collagen&Hyaluronic Acid All-In-One Ampoule
COSRX Маска для губ з екстрактом прополісу Full Fit Propolis Lip Sleeping Mask
SEOUL 1988 Антивікова сироватка з ретинолом Serum : Retinal Liposome 2% + Black Ginseng
Ksisters Seoul's Journey Advent Calendar
KsistersSeoul's Journey Advent CalendarНабори
1 шт
450.00 €
220.00 €
19.13 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 195.00 €
26 відгуки
Dear, Klairs Заспокійлива сироватка для обличчя EGF Blue AC Calming Serum
Mizon Нічний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Night Cream
Arencia Очищуючий засіб для обличчя Fresh Green Rice Mochi Cleanser
VT Cosmetics Колагеновий крем для повік з центеллою Cica Collagen Eye Cream
VT CosmeticsКолагеновий крем для повік з центеллою Cica Collagen Eye CreamКреми для Очей
15 мл
23.52 €
18.61 €
124.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.63 €
3 відгуки
Dear, Klairs Вітамінна сироватка для обличчя Freshly Juiced Vitamin Drop
Dear, KlairsВітамінна сироватка для обличчя Freshly Juiced Vitamin DropСироватки
35 мл
25.98 €
20.31 €
58.03 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.76 €
4 відгуки
Medipeel Антивікова емульсія для обличчя Cell Toxing Dermajours Emulsion
MedipeelАнтивікова емульсія для обличчя Cell Toxing Dermajours EmulsionЕмульсії
150 мл
19.46 €
12.97 € / 100 ml
12 відгуки
Round Lab Поживний тонер для обличчя Soybean Toner
Round LabПоживний тонер для обличчя Soybean TonerТонери
300 мл
22.56 €
12.75 €
4.25 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.22 €
10 відгуки
Abib Сонцезахисний стік Airy Sunstick Smoothing Bar
AbibСонцезахисний стік Airy Sunstick Smoothing BarСанскрін 🔆
23 г
18.82 €
81.83 € / 100 g
VT Cosmetics Зволожуючий тонер для обличчя Glucamune Toner
Mizon Сонцезахисний крем Inout Watery Sheer Sunscreen SPF 50
MizonСонцезахисний крем Inout Watery Sheer Sunscreen SPF 50Санскрін 🔆
50 мл
20.82 €
13.17 €
26.34 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.32 €
Haruharu Wonder Очищувальний гель для обличчя Black Rice Triple Aha Gentle Cleansing Gel
Numbuzin Сонцезахисна есенція для обличчя No.1 Clear Filter Sun Essence
NumbuzinСонцезахисна есенція для обличчя No.1 Clear Filter Sun EssenceСанскрін 🔆
50 мл
15.77 €
31.54 € / 100 ml
15 відгуки
Jumiso Зволожуючий крем для обличчя Urea 5 Intensive Moisture Cream
Arencia Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Booster Shot
Arencia Сироватка-бустер для обличчя з ретинолом Retinal Booster Shot
Esfolio Зволожувальний крем для обличчя Hyaluronic Acid Facial Cream
Belif Зволожуючий тонер Aqua Bomb Hydrating Toner
BelifЗволожуючий тонер Aqua Bomb Hydrating TonerТонери
200 мл
24.65 €
12.32 € / 100 ml
1 відгуки
Celimax Сироватка для обличчя з ретинолом The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum
COSRX Сонцезахисний крем для обличчя Ultra Light Invisible Sunscreen
COSRXСонцезахисний крем для обличчя Ultra Light Invisible SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
13.88 €
27.76 € / 100 ml
43 відгуки
Biodance Маска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.82 €
5.10 €
15.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.77 €
164 відгуки
Dr. Althea Живильна сироватка для обличчя 345 Relief Serum

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами