Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Акне

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Petitfee & Koelf Очищувальна кислотна гель-пінка для вмивання Clarifying Aha Gel Cleanser
TIAM Крем для обличчя AC Fighting Spot Rx Cream
TIAMКрем для обличчя AC Fighting Spot Rx CreamТочковий Догляд
30 г
17.17 €
12.88 €
42.93 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.83 €
Esfolio Зволожуючий крем Snail Jelly Pack
EsfolioЗволожуючий крем Snail Jelly PackНічні Маски
100 г
12.36 €
12.36 € / 100 g
12 відгуки
Tony Moly Емульсія Tony Lab AC Control
Tony MolyЕмульсія Tony Lab AC ControlЕмульсії
160 мл
16.90 €
10.56 € / 100 ml
3 відгуки
Cu Skin Сироватка для проблемної шкіри обличчя Clean-Up AV Free Purifying Serum
By Wishtrend Сироватка для обличчя Propolis Energy Calming Ampoule
By WishtrendСироватка для обличчя Propolis Energy Calming AmpouleАмпули
30 мл
34.44 €
114.80 € / 100 ml
1 відгуки
Esfolio Пінка для вмивання обличчя Baking Powder Gummy Cleansing Foam
Cell Fusion C Кислотний тонер для жирної та проблемної шкіри PH Condition Toner
Cell Fusion CКислотний тонер для жирної та проблемної шкіри PH Condition TonerТонери
200 мл
30.76 €
24.61 €
12.30 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.59 €
2 відгуки
Esfolio Гідрогелева маска для обличчя Hydrogel Gold Mask
EsfolioГідрогелева маска для обличчя Hydrogel Gold MaskТканинні Маски
28 г / 1 шт
1.41 €
5.04 € / 100 g
Cu Skin Точковий гель проти запалень Clean-Up AV Free Vanishing Spot Gel
The Skin House Киснева маска з муцином равлика та деревним вугіллям Black Snail Bubble Mask
kkul Заспокійливий тонер з алое Skin Smoother Aloe Toner
kkulЗаспокійливий тонер з алое Skin Smoother Aloe TonerТонери
200 мл
9.82 €
6.87 €
3.44 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.85 €
9 відгуки
Missha Лікувальні патчі для обличчя Speedy Solution Anti Trouble Patch Set
MisshaЛікувальні патчі для обличчя Speedy Solution Anti Trouble Patch SetТочковий Догляд
0.5 г * 8 шт
5.55 €
138.75 € / 100 g
3 відгуки
KAINE Набір для догляду за обличчям Travel Kit
KAINEНабір для догляду за обличчям Travel KitНабори
30 мл, 30 мл, 10 мл, 10 мл
37.23 €
46.54 € / 100 ml
1 відгуки
Pyunkang Yul Очищуюча заспокійлива пінка для боротьби з акне Calming Acne Cleansing Foam
A'pieu Гель-пінка для обличчя The Pure Tea Tree Cleansing Foam
A'pieuГель-пінка для обличчя The Pure Tea Tree Cleansing FoamПіни
200 мл
10.22 €
5.11 € / 100 ml
2 відгуки
The Skin House Емульсія для звуження пор Pore Control Powder Emulsion
The Skin HouseЕмульсія для звуження пор Pore Control Powder EmulsionЕмульсії
130 мл
19.62 €
15.09 € / 100 ml
6 відгуки
A'pieu Багатофункціональний зволожуючий крем Glycolic Acid Cream
Esfolio Заспокійлива маска для тканини Pure Skin Aloe Essence Mask Sheet
EsfolioЗаспокійлива маска для тканини Pure Skin Aloe Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.26 €
5.04 € / 100 ml
14 відгуки
iUNIK Заспокійливий точковий крем для проблемних зон Centella Calming AC Spot Cream
kkul Ампульна сироватка з екстрактом чайного дерева і алое The Glow Gateway Aloe & Tea Tree Ampoule
kkulАмпульна сироватка з екстрактом чайного дерева і алое The Glow Gateway Aloe & Tea Tree AmpouleАмпули
30 мл
9.53 €
6.67 €
22.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.64 €
5 відгуки
COSRX Патчі від акне Master Patch Clear Fit
COSRXПатчі від акне Master Patch Clear FitТочковий Догляд
18 шт
4.84 €
34 відгуки
Genabelle Омолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning Ampoule
Fraijour Киснева маска для обличчя з екстрактом полину Original Herb Wormwood O2 Maskpack
COSRX Патчі для обличчя Master Patch Original Fit
COSRXПатчі для обличчя Master Patch Original FitТочковий Догляд
24 шт
3.41 €
88 відгуки
Esfolio Маска із екстрактом троянди Pure Skin Rose Essence Mask
EsfolioМаска із екстрактом троянди Pure Skin Rose Essence MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.28 €
5.12 € / 100 ml
14 відгуки
VT Cosmetics Патчі проти висипань з екстрактом центелли Cica Care Spot Patch
Missha Маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Airy Fit Sheet Mask Tea Tree
MisshaМаска для обличчя з екстрактом чайного дерева Airy Fit Sheet Mask Tea TreeТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
12 відгуки
Tony Moly Бальзам для обличчя Egg Pore Blackhead Steam Balm
Tony MolyБальзам для обличчя Egg Pore Blackhead Steam BalmБальми
30 г
14.89 €
49.63 € / 100 g
9 відгуки
A'pieu Маска для сну з маслом ши Fresh Mate Shea Butter Mask Nutrition
A'pieuМаска для сну з маслом ши Fresh Mate Shea Butter Mask NutritionНічні Маски
50 мл
5.60 €
11.20 € / 100 ml
28 відгуки
LALARECIPE Сироватка для обличчя Hempseed Serum
LALARECIPEСироватка для обличчя Hempseed SerumСироватки
30 мл
25.47 €
84.90 € / 100 ml
4 відгуки
A'pieu Сироватка для обличчя Madecassoside Ampoule 2X
A'pieuСироватка для обличчя Madecassoside Ampoule 2XАмпули
30 мл
31.27 €
18.76 €
62.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.70 €
COSRX Легкий тонік для обличчя AC Collection Calming Liquid Intensive
COSRXЛегкий тонік для обличчя AC Collection Calming Liquid IntensiveТонери
125 мл
27.93 €
18.15 €
14.52 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.17 €

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами