Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Акне

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
A'pieu Тонер для обличчя The Pure Tea Tree Toner
A'pieuТонер для обличчя The Pure Tea Tree TonerТонери
210 мл
10.22 €
4.87 € / 100 ml
7 відгуки
A'pieu Есенція для обличчя The Pure Tea Tree Essence
A'pieuЕсенція для обличчя The Pure Tea Tree EssenceЕсенції
50 мл
10.00 €
20.00 € / 100 ml
11 відгуки
A'pieu Сироватка для обличчя The Pure Tea Tree Spot Serum
A'pieuСироватка для обличчя The Pure Tea Tree Spot SerumСироватки
8 мл
6.36 €
79.50 € / 100 ml
3 відгуки
Cu Skin Сироватка для обличчя з ретинолом Clean-Up Retinol Activator 0,5%
Cu SkinСироватка для обличчя з ретинолом Clean-Up Retinol Activator 0,5%Сироватки
30 мл
62.43 €
208.10 € / 100 ml
2 відгуки
Purito Seoul Балансуюча сироватка для обличчя Clear Code Superfruit Serum
Purito SeoulБалансуюча сироватка для обличчя Clear Code Superfruit SerumСироватки
30 мл
16.64 €
55.47 € / 100 ml
1 відгуки
AXIS-Y Заспокійлива гелева маска для обличчя New Skin Resolution Gel Mask
AXIS-YЗаспокійлива гелева маска для обличчя New Skin Resolution Gel MaskЗмивні Маски
100 мл
14.27 €
14.27 € / 100 ml
7 відгуки
Dr. Ceuracle Тонер для обличчя 5α Control Clearing Toner
Dr. CeuracleТонер для обличчя 5α Control Clearing TonerТонери
120 мл
21.11 €
17.59 € / 100 ml
5 відгуки
Dr. Ceuracle Сироватка для обличчя 5α Control Clearing Serum In Emulsion
Dr. CeuracleСироватка для обличчя 5α Control Clearing Serum In EmulsionЕмульсії
100 мл
35.66 €
35.66 € / 100 ml
3 відгуки
Dr. Ceuracle Есенція для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Essence
Dr. Ceuracle Гелевий крем для обличчя 5α Control Clearing Cream
Neogen Відлущувальні педи для обличчя Dermalogy Green Tea Moist PHA Gauze Peeling
Cell Fusion C Зволожуючий гель-мазь для обличчя Moisture Gel Oint
Abib Очищувальна пінка для обличчя Acne Foam Cleanser Heartleaf Foam
Mizon Заспокійливий гель-крем для проблемної шкіри Good Bye Blemish Soothing Gel Cream
The Saem Протизапальні патчі від прищів See & Saw A.C Control Clear Spot Patch
The SaemПротизапальні патчі від прищів See & Saw A.C Control Clear Spot PatchТочковий Догляд
24 шт / 2 шт
8.87 €
110.87 € / 100 g
Esfolio Пінка для вмивання обличчя 3HA Clear Cleansing Foam
EsfolioПінка для вмивання обличчя 3HA Clear Cleansing FoamПіни
100 мл
7.28 €
7.28 € / 100 ml
5 відгуки
Esfolio Сироватка для обличчя 3HA Clear Serum
EsfolioСироватка для обличчя 3HA Clear SerumСироватки
50 мл
6.37 €
12.74 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Тонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh Toner
MizonТонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh TonerТонери
120 мл
16.57 €
13.81 € / 100 ml
1 відгуки
Tony Moly Есенція для обличчя The Chok Chok Green Tea Watery Essence
Tony MolyЕсенція для обличчя The Chok Chok Green Tea Watery EssenceЕсенції
55 мл
24.30 €
44.18 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Набір для догляду за обличчям Super Matcha Pore Care Starter Kit
Some By MiНабір для догляду за обличчям Super Matcha Pore Care Starter KitНабори
42 мл, 42 г, 30 мл, 10 мл
15.92 €
12.84 € / 100 ml
13 відгуки
Some By Mi Набір косметичних засобів для проблемної шкіри Snail Truecica Miracle Repair Starter Kit
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Green Tea Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Green Tea Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
8.38 € / 100 ml
3 відгуки
Ma:nyo Крем для обличчя Galactomy Essence Cream
Ma:nyoКрем для обличчя Galactomy Essence CreamКреми
50 мл
23.55 €
47.10 € / 100 ml
6 відгуки
Skin1004 Патчі проти висипань Spot Cover Patch
Skin1004Патчі проти висипань Spot Cover PatchТочковий Догляд
22 шт
4.08 €
9 відгуки
Purito Seoul Крем із центелою для чутливої шкіри Wonder Releaf Centella Cream Unscented
Mizon Точковий засіб від прищів Good Bye Blemish Pink Spot
MizonТочковий засіб від прищів Good Bye Blemish Pink SpotТочковий Догляд
19 мл
15.00 €
78.95 € / 100 ml
28 відгуки
Mizon Прозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear Patch
MizonПрозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear PatchТочковий Догляд
44 шт
4.95 €
27 відгуки
Benton Тонер для обличчя з алое та саліциловою кислотою Aloe BHA Skin Toner
Needly Пілінг-пади з кислотами для обличчя Daily Toner Pad
NeedlyПілінг-пади з кислотами для обличчя Daily Toner PadПеди
310 г / 80 шт+1 розміри
24.92 €
14.36 €
4.63 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.16 €
46 відгуки
Nacific Регенеруюча зволожуюча сироватка Pink AHA BHA Serum
NacificРегенеруюча зволожуюча сироватка Pink AHA BHA SerumСироватки
50 мл+1 розміри
20.03 €
40.06 € / 100 ml
5 відгуки
Nacific Відновлююча сироватка Fresh Herb Origin Serum
NacificВідновлююча сироватка Fresh Herb Origin SerumСироватки
50 мл+1 розміри
20.43 €
15.32 €
30.64 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.32 €
Missha Очищуюча пінка для обличчя Super Aqua Cell Renew Snail Cleansing Foam
Mizon Пінка для проблемної шкіри Good Bye Blemish Low Ph Cleanser
MizonПінка для проблемної шкіри Good Bye Blemish Low Ph CleanserПіни
100 мл
19.97 €
19.97 € / 100 ml
8 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами