Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Акне

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
COSRX Пінка для очищення обличчя AC Collection Calming Foam Cleanser
COSRXПінка для очищення обличчя AC Collection Calming Foam CleanserПіни
150 мл
16.54 €
12.32 €
8.21 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.58 €
5 відгуки
Skin1004 Набір сироваток для обличчя Madagascar Centella Ampoule Kit
Skin1004Набір сироваток для обличчя Madagascar Centella Ampoule KitНабори
30 мл * 4 шт
29.57 €
24.64 € / 100 ml
19 відгуки
Cell Fusion C Пінка для вмивання для проблемної шкіри Daily Trouble Care Foam Cleanser
Medipeel Заспокійлива пілінг-маска з ефектом детоксу Herbal Peel Tox Pro
Petitfee & Koelf Ензимна пудра для обличчя Β-Glucan Enzyme Powder Wash
Petitfee & KoelfЕнзимна пудра для обличчя Β-Glucan Enzyme Powder WashПілінги
80 г+1 розміри
13.63 €
17.04 € / 100 g
23 відгуки
Pyunkang Yul Відновлююча маска із чорним чаєм Black Tea Revitalizing Mask Pack
Pyunkang YulВідновлююча маска із чорним чаєм Black Tea Revitalizing Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
19.35 €
7.74 € / 100 ml
4 відгуки
Heimish Ніжна кремова пінка для догляду за проблемною шкірою Matcha Biome Amino Acne Cleansing Foam
Some By Mi Відновлювальний тонер з муцином чорного равлика Snail Truecica Miracle Repair Toner
Tirtir Сироватка для обличчя з азелаїновою кислотою Azelaic Acid 12% Serum
Skin1004 Набір для догляду Madagascar Centella Travel Kit
Skin1004Набір для догляду Madagascar Centella Travel KitНабори
20мл, 30 мл, 30 мл, 30 мл, 30 мл
21.84 €
15.60 € / 100 ml
98 відгуки
Medicube Відновлююча сироватка з мікроголками One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500
LALARECIPE Пінка для вмивання обличчя Hemp Seed Mild Cica 3in1 Cleanser
Fraijour Тонер для обличчя з екстрактом серцелиста Heartleaf Blemish Toner
Medicube Пілінг-педи для обличчя Zero Pore Pad 2.0
MedicubeПілінг-педи для обличчя Zero Pore Pad 2.0Педи
155 г / 70 шт
15.50 €
10.00 € / 100 g
54 відгуки
Beauty of Joseon Маска для обличчя Ground Rice and Honey Glow Mask
Beauty of JoseonМаска для обличчя Ground Rice and Honey Glow MaskЗмивні Маски
150 мл
12.46 €
8.31 € / 100 ml
73 відгуки
COSRX Лікувальні патчі від висипань Master Patch Intensive
COSRXЛікувальні патчі від висипань Master Patch IntensiveТочковий Догляд
90 шт
17.86 €
15 відгуки
Skin1004 Сироватка для проблемної шкіри Madagascar Centella Tea-Trica Relief Ampoule
Skin1004Сироватка для проблемної шкіри Madagascar Centella Tea-Trica Relief AmpouleАмпули
100 мл+1 розміри
24.48 €
24.48 € / 100 ml
115 відгуки
LALARECIPE Гідроколоїдні пластирі від прищів Trouble Spot Patch
LALARECIPEГідроколоїдні пластирі від прищів Trouble Spot PatchТочковий Догляд
medium * 6 шт+1 розміри
11.25 €
4 відгуки
Purito Seoul Пінка для обличчя Clear Code Superfruit Cleanser
Purito SeoulПінка для обличчя Clear Code Superfruit CleanserПіни
150 мл
17.49 €
11.66 € / 100 ml
2 відгуки
AXIS-Y Локальна сироватка проти акне Spot The Difference Blemish Treatment
AXIS-YЛокальна сироватка проти акне Spot The Difference Blemish TreatmentТочковий Догляд
15 мл
15.65 €
104.33 € / 100 ml
10 відгуки
Banila Co Очищуючий бальзам для обличчя Clean It Zero Cleansing Balm Nourishing
Banila CoОчищуючий бальзам для обличчя Clean It Zero Cleansing Balm NourishingБальми
100 мл
24.96 €
16.22 €
16.22 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.17 €
14 відгуки
Dr. Ceuracle Зволожуючий крем-гель для обличчя Tea Tree Purifine Cream
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
21.25 €
9.24 € / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Пінка для вмивання Madagascar Centella Tea-Trica Bha Foam
Skin1004Пінка для вмивання Madagascar Centella Tea-Trica Bha FoamПіни
125 мл
11.74 €
9.39 € / 100 ml
17 відгуки
Purito Seoul Очищуючий гель для обличчя Mighty Bamboo Panthenol Cleanser
Benton Зволожуюча маска для обличчя з алое Aloe Soothing Mask Pack
BentonЗволожуюча маска для обличчя з алое Aloe Soothing Mask PackТканинні Маски
23 г * 10 шт+1 розміри
26.30 €
11.43 € / 100 g
1 відгуки
Skin1004 Заспокійливі пади для зони навколо очей Madagascar Centella Quick Calming Pad
Skin1004Заспокійливі пади для зони навколо очей Madagascar Centella Quick Calming PadПеди
130 мл / 70 шт
29.23 €
18.36 €
14.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.25 €
25 відгуки
Dr. Ceuracle Гель-пінка для вмивання обличчя Tea Tree Purifine Cleansing Foam
Benton Заспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask Pack
BentonЗаспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask PackТканинні Маски
23 г * 10 шт+1 розміри
29.84 €
14.21 €
6.18 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.20 €
3 відгуки
Beauty of Joseon Сироватка для рівного тону та сяйва Glow Deep Serum Rice + Arbutin
iUNIK Заспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief Serum
iUNIKЗаспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief SerumСироватки
50 мл
13.14 €
26.28 € / 100 ml
52 відгуки
Skin1004 Заспокійливий крем для обличчя Madagascar Centella Soothing Cream
Skin1004Заспокійливий крем для обличчя Madagascar Centella Soothing CreamКреми
75 мл+1 розміри
13.36 €
17.81 € / 100 ml
141 відгуки
iUNIK Заспокійливий крем-гель із центелою Centella Calming Gel Cream
Skin1004 Тонер для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner
Skin1004Тонер для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica Purifying TonerТонери
210 мл
17.19 €
8.19 € / 100 ml
9 відгуки
Some By Mi Тонер з AHA, BHA, PHA кислотами Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Toner
Some By MiТонер з AHA, BHA, PHA кислотами Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle TonerТонери
150 мл
16.00 €
10.67 € / 100 ml
122 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами